Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha ti voltatok a hibások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ti voltatok a hibások, mikor mentek a barátnőtökhöz békülni?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat
2014. okt. 20. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokszor ha én vagyok a hibás, akkor is a barátom jön békülni.

L20

2014. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi idő, nap után?
2014. okt. 20. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz barátnőm. Meg attól függ, hogy milyen téren követtem el a hibát. Például, ha semmi köze a barátnőmhöz, nem fogok hozzá rohanni emiatt békülni.
2014. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DanteSparda ***** válasza:
én még sose voltam hibás
2014. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretünk úgy lefeküdni aludni, hogy utáljuk egymást egy veszekedés miatt, így legtöbbször aznap meg van beszélve minden, és ha teljesen béke nincs is, legalább nyugi van, és nem egymást utálva fekszünk le aludni.

első voltam

2014. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor is megyek, ha tudom, hogy nem én vagyok a hibás.
2014. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit csináltál?

Nálunk mindig én megyek. L

2014. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!