Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szoktatok csinálni együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni együtt ha átmentek a barátotokhoz/barátnőtökhöz?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat, köszi!:)
2014. szept. 28. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs forgatókönyvünk…

Amihez kedvünk van

2014. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szex, ebéd (enni is meg készíteni is), társas, film nézés, szex, tanulás, beszélgetés, alvás, szex, kártya, sétálás, sütizés, vicces képek, gyakorin nevetgélés, rejtvény fejtés ... vmit talán kihagytam
2014. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Betonozunk
2014. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általába kivettem egy Kubut a frigóból, és úgy mentem be a szobájába.
2014. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Igen, szexet kihagytad. :D
2014. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha még friss a kapcsolat, akkor annyi mindent nem szoktunk együtt csinálni. Inkább elmegyünk ide-oda. Amikor mégis épp itt van nála, vagy én nála, akkor általában filmet nézünk, vagy csak fetrengünk egymás mellett és beszélgetünk, szeretkezünk, eszünk, hülyéskedünk, kockulunk.

Ha már régebb óta együtt vagyunk, akkor elég sokat vagyunk együtt, együtt csináljuk a legtöbb dolgot. Együtt tanulunk, együtt főzünk, sütünk, együtt takarítunk ki, együtt edzünk, stb-stb.

2014. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az intim dolgokon kívül mi is filmezünk, kimegyünk a kertbe focizni(de sajnos mindig kikapok), kockulunk a kedvenc netes játékával(általában itt is kikapok:(), kétszemélyes netes játékokat keresünk, sakkozunk, a GYIK-et olvasgatjuk, zenét hallgatunk amire ő énekel nekem, angolozunk, szkanderozunk, birkózunk, főzünk, táncolunk. :D

Igazából a párom nagyon lusta, alig akar kimozdulni, otthon viszont feltalálja magát...múltkor leszedett valami netes programot, és ilyen bulis diszkós zenéket kezdett el gyártani nekem.:D Mi ezeket szoktuk csinálni.

19/L, a barátom 18/F.

2014. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Napközben : filmezés , zene hallgatás , lovaglás , lovazás stbstb

Este : szex, szex, szex stbstb

2014. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!