Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire hátrány nálatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány nálatok, ha a párotok állatot tart a lakásban, összeköltöznétek vele így is?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 00:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Maximum hal az akváriumban, vagy terrárium. Egyéb esetben menekülnék. 21/f
2015. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha kacsacsőrű emlőst tartana, elgondolkodnék azon, hogy ki van e a négy kereke.
2015. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendben tartja akkor persze.
2015. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk macskája van, az tök jó, mert nekem is van. Ha mondjuk rágcsálója, akkor elvi okokból nem. Nagyon nem tetszik, hogy egy szerencsétlen állatot arra kényszerítenek, hogy egy ketrecben élje le az életét.


Nekem csak ilyen elvi aggályaim vannak. Az, hogy esetleg undorítóak ezek az állatok, nálam nem játszik. Én állatok között nőttem fel. (Átvitt értelemben is.) :D

2015. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Nálam hátrány. Nem szakítóok, de hátrány.
2015. aug. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Macska oké, akvárium oké, terrárium oké, ketreces állatokat büdösnek tartom, de ha neki épp valami olyan különleges fajta van, amitől nincs csatornaszag a lakásban, akkor oké. Kutya engem zavar. A nagy kutya számomra nem lakásba való, a kicsiket meg nem szeretem. De ha van valami nem idegesítő, napi tevékenységként rettegő nagy patkánya, hanem valami kisebb termetű _kutya_, aki nem alszik az ágyban, nem megy fel az asztalra és úgy általánosságban jól nevelt, akkor elférhetnék tőle...
2015. aug. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

a macskákat szeretem ,de nekem ne feküdjön az ágyamba ,a ruháimra ,asztalra .macskánál ez pedig alap.kutyáktól félek ,ez eleve kizárt.

hörcsög ,degu ilyenek ,mivel ketrecben vannak elférnek ha nem büdösek.a halakat szeretem ,annak még örülnék is.

2015. aug. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Macskával semmi bajom.

Kutsa nem lakásba való.

Ketrecbe/akváriumba zárt állatok meg sosem élvezik az ember társaságát ezért állatkínzásnak tartom.


Kígyó, mérgespók esetén a házat is felgyújtanám a francba.

2015. aug. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem semmilyen állat nem zavarna, még a madárpók, kígyó sem.Pedig utóbbi kettőért nem vagyok oda, de azok is állatok.

Ráadásul tiszteletben tartom őket, ha a párom ezeket szereti,hiszen nem olyan dolog ez mint a drog, vagy dohányzás, vagy az alkohol amivel nem tudnék együtt élni...

2015. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elony, ha kutyaja van es vele alszik. Ettol fuggetlenul legyen jolnevelt a kutya.

Ruhakefeje meG mindenkinek van :D

2015. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!