Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, ti vágytok rá, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti vágytok rá, hogy a férfival időnként együtt főzzetek?

Figyelt kérdés

Egy nőnek ez jól esik, vagy megalázó?

Nem okoskodik, hanem segít, közben beszélgettek, és együtt készül el a vacsora. Vagy ez férfiatlan, és inkább egyedül haladtok vele.

Ez alkalmanként jöhet, vagy ha természetes, akkor jóval gyakrabban is?


2015. aug. 15. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ő főz nélkülem, az a legjobb.
2015. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, abban lehet, hogy nem lesz köszönet... :D
2015. aug. 15. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj, amit az én kedvesem alkot a konyhában! Inkább nem. :D Azért jólesik, ha néha segít apróságokban, mondjuk krumplit pucolni, mosogatni.

Amúgy nem férfiatlan, lehet jó program is.

De mi inkább csak úgy beszélgetünk, hogy én főzök, ő nézi. :)

2015. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom tud főzni, szóval nem gáz ha ő csinálja :)
2015. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na igen, ilyesmire gondoltam. :) Nem bohóckodásból van ott, hanem addig is beszélgettek, és ami adódik, abban ő is besegít, de a lényeg inkább a közösség, meg hogy addig is együtt vagytok.
2015. aug. 15. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, általában az van, hogy én mutogatom meg, hogy mit hogyan és utána együtt csináljuk. Szerintem egyáltalán nem férfiatlan, sőt. Nekem kifejezetten jólesik, ha felajánlja, hogy segít és ha esetleg tanulni akar.
2015. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem tetszene, en imadok fozni es legalabb egyutt is toltenenk idot aztan egyutt elvezzuk amit alkottunk :)
2015. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyakran szoktunk együtt főzni, vagy egyikünk mosogat, másikunk főz (férjem is el tud egy csomó ételt készíteni, vagy ha nem, akkor adom neki az instrukciókat, nagyon ügyes). Ahogy írtad is, jókat lehet közben beszélgetni.
2015. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi szinte mindig együtt főzünk a férjemmel, ha nem, akkor felváltva. Jogos teljesen, hogy mindent egyenlő arányban osztunk meg.
2015. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!