Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik fiatalon, első/második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fiatalon, első/második pasival/lánnyal maradtatok együtt, ti éreztétek úgy időnként, hogy még másokkal is együtt akartok lenni? Bizonytalanodtatok el?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 17:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
49%

Minek? Megtaláltam aki kellett.. Nem ezt keresi mindenki?

Nekem biztos nem kell az össze vissza qrogatás...


Eddig 5 éve együtt, május óta házasok

21/L

2014. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
47%
Igen, néha úgy érzem nem vagyok elég tapasztalt ilyen téren, és még nem csalódtam eleget, azt mondják, hogy 29 embert kell megcsókolnod, mire megtalálod a nagy Ő-t, tudom hogy ilyen dolgokkal nem lehet általánosítani, de ehhez képest néha mégis rosszul érzem magam emiatt. Persze boldog vagyok a párommal, de azért gondolok rá, néha mi lett volna ha nem.
2014. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, mit értesz fiatal alatt, de nekem a férjem volt az első minden értelemben, 21 évesen ismertem meg. Igaz, még csak 5 éve vagyunk együtt, de ezalatt az idő alatt soha nem bizonytalanodtam el. Tökéletes társ, barát, és igazán szeretjük egymást, nem vágyom senki másra mellette. Ha később lesz is probléma a kapcsolatunkban, az nem amiatt lesz, hogy frissítésre vágyom :) Amúgy ő is hasonlóan vélekedik, bár neki én a második párja vagyok, de hát ez sem egy nagy szám a mai világban.
2014. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
21 évesek voltunk mikor össze jöttünk es össze is költöztünk a párommal . Nem , nem vágytam másra mellette . Úgy gondolom kiéltem , kibuliztam magam 21 éves korom előtt , voltak szerelmek , voltak flörtök ... Többre nem vágyom .Azaz arra igen , hogy a férjem mellett öregedjek meg vele . 12 éve vagyunk együtt jelenleg . 33/ N
2014. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Honnan tudtátok,hogy ő a mondjuk úgy,hogy az " igazi" ?

Másabb volt,mint a többi szerelem?

2014. okt. 1. 17:39
 6/36 anonim ***** válasza:
30%

#1 Gondoltam, hogy lány vagy! :D

A kedves férjed véleménye érdekelne 5 év múlva! :D

(Persze, persze, tudom, neked megmondta, hogy csak te vagy neki, senki más!) :D

2014. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy Igaza Van Az elözönek,nagy rá az esély,h a pasi lépni fog előbb utóbb.de nőknél is elő szokott ez jönni,csak náluk később,olyan 30 után,mikor már van egy pár gyerek is.akkor jönnek rá,hogy nem éltek semmit.ilyenkor jön,h a párok elkezdenek külön bulizni,rosszabb esetben nőzni,pasizni.nagyon sok ilyet ismerek.
2014. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%

Én 20 voltam, Ő 21 amikor megismerkedtünk. 5 éve vagyunk együtt és idén augusztusban volt az esküvőnk.

Ő volt az első férfi az életemben.

Én sosem bizonytalanodtam el és tudtommal Ő sem.:)

Mi lelkileg nagyon egy hullámhosszon vagyunk, amióta Ő van nekem azóta egy férfi sem érdekel és ilyenre valahogy nem is gondolok,hidegen hagy.:)

2014. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó vagyok,ez majdhogynem borítékolható.úgyhogy nem érdemes senkire elpazarolni a fiatalságod.
2014. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
62%
Én a harmadik fiúval kötöttem össze az életem immár 14 éve vagyunk együtt. De úgy gondolom kellett az első két tapasztalat (nem feltétlenül szexuális téren), hogy tudjam értékelni a harmadikat. Kellett, hogy a második egy idióta legyen ahhoz, hogy rájöjjek a hosszútávú kapcsolat alapja a kölcsönös kompromisszum (amire a második képtelen volt). Most viszont úgy vigyázok a harmadik kapcsolatomra, ahogy még soha. Mellette szeretnék megöregedni. (És hidd el az elsőnél - 2 1/2 év - is elsöprő szerelmet éreztem először, majd a második - 9 év - is úgy indult). Sokat gondolkodtunk a férjemmel, hogy ha mi elsőre találkozunk egymással, vajon együtt maradunk-e. Mindketten úgy gondoltuk, már rég nem lennénk egymás mellett, kellett mindkettőnknek a kudarc is.
2014. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!