Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogy éltétek meg az összekö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éltétek meg az összeköltözést?

Figyelt kérdés

1 éve járunk, szinte végig szorgalmaztam az összeköltözést, amit élből elutasított. Szépen fel is adtam a reményt.

Kb. 1-1,5 hónapja dobta fel, hogy próbáljuk meg. Akkor még csak ködös tervnek tűnt, belementem. Már csak 1 hét van hátra és beköltözik, rettegek.

Minden rossz dolog eszembe jutott, amit a kapcsolatunk alatt elkövetett ellenem, aggódom, hogy újra megteszi.

Emellett persze a szabadságom megnyirbálásától is félek. Eddig is szabályozta az életem, ezután jobban fogja, nem vagyok biztos abban, hogy "be fog tudni törni".


2015. aug. 20. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak azt szabályozhatják, akit engedi.
2015. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miket tett ellened? miért hagyod hogy korlátozzon?
2015. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kérdés nem erre vonatkozott.
2015. aug. 20. 12:10
 4/11 A kérdező kommentje:

Elég sokat hazudozott, az hogy megcsalt-e nem egyértelmű, minden jel arra mutat, de ő tagadja.

Mert valamilyen szinten izgat, ha a párom irányít, de csak akkor és addig amíg én engedem neki, ha elég a mókából és nem veszi észre, ott kő kövön nem marad.

2015. aug. 20. 12:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Olyan emberrel nem szabad összeköltözni, akitől félsz. Legyen az testi vagy lelki félelem.

Az más kérdés, hogy hazug emberrel kapcsolatban sem maradnék, de ez a te döntésed.

Mi is egy év után költöztünk össze, hatalmas szerelemben, kétségek nélkül.


Nagyon gyenge jellem lehetsz, ha hagyod magad átverni, szabályozni, "betörni". Ha ezek tudatában összeköltözöl vele, akkor nem sajnállak. Úgy kell neked! Mindenki azt a virágot szagolja, amit letépett. A tiéd már a kertben büdös volt, csak gyáva vagy beismerni. De a te életed, te szívsz. A bátor emberek meg boldogok. De ahogy Csernus szokta mondani, kell az ilyen ember is, hogy példa legyen arra, hogy milyen nem akar lenni az ember. Szóval sok sikert és sok szenvedést!

2015. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Attól, hogy nem erre vonatkozott érdemleges válaszhoz tudni kell ezt is. :)


Figyelj, nehéz dolog és furcsa is egyben mert egymás szokásait is meg kell szokni. Én nehezen szoktam meg, hogy valaki már van otthon vagy jön haza hozzám valaki.


Az meg nekem is szembe jutott amiket tett, vannak még páran így vele. Ha szabályozni akar túlságosan akkor tudod a dolgod úgyis :)


Próbáld meg, azt mondom és ne rettegj tőle, jó lesz, hozzá bújva aludhatsz el minden este és vele is ébredhetsz minden reggel, csodálatos dolog és boldoggá tesz az érzés is, hogy ott van veled akit szeretsz hidd el :)

2015. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2., nem neked szólt, hanem az elsőnek, neked válaszoltam. :D Köszönöm, hogy kifejtetted a gondolataidat.
2015. aug. 20. 12:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk semmi olyan rettegéses dolog nem volt az összeköltözés előtt, amiről te beszélsz. Oké, mi relatíve korán, a járásunk talán második hónapjában bútoroztunk össze, így nagyon nem voltak negatív élmények a kapcsolatból, de azóta sincsenek. Izgatottan kerestünk közös albérletet, izgatottan néztünk végig sok lakást és izgatottan költöztünk be egybe. Azóta eltelt lassan másfél év, így az izgalom nyilván már elmúlt, de semmi kétség nincs egyikünkben sem, hogy ennek másképp kellett volna a múltban, vagy jelenleg másképp kellene történnie. Nem volt sem bizonytalanság, sem negatív érzés, örömmel és várakozással költöztünk össze.


Olyan érzésekkel és bizonytalanságokkal, amik neked vannak, én nem hogy nem költöznék össze, hanem egyenesen járni se járnék az illetővel. Mármint, hazugság, bizalmatlanság, a leírtak nem kifejezetten egy boldog, kiegyensúlyozott kapcsolat receptjei.

2015. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsánat :D de azért elmondtam, de ha szeretnéd beszélhetünk róla privátban. adhatok pár tanácsot . #2 vagyok.
2015. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

5., a konkrét kérdésre adott válaszod köszönöm.

Azt, hogy pár sorból messzemenő következtetéseket vontál le, azt nem. Szörnyű lehet így leélni 1 életet, hogy mindenkiről tudsz mindent 2 perc után és irányadónak tartod 1 tv-s személyiség gondolatait. Van 1 rossz hírem, Csernusnál 100x jobb a pszichiáterem.

2015. aug. 20. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!