Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőmnek túl nagy szabads...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek túl nagy szabadságvágya van. Hogyan adhatom meg neki ezt anélkül, hogy úgymond "papuccsá" váljak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy engeded azt csinálni amit ő szeretne, még nem leszel papucs.
2015. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak hogy Ő kifejezetten feszegeti néha a határokat. Ha megálljt mondasz neki, akkor még azt hozza ki, hogy gátolom a szabadságában, és megkötöm.
2015. aug. 26. 22:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Példa?
2015. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana mondanod néhány konkrét példát a határok feszegetésére, hogy meg tudjuk állapítani, ő-e a hunyó vagy te.
2015. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megálljt mondasz neki" - ez mégis mi?


Nem biztos, hogy sokáig lesztek boldog pár.. most annak érzed magad?

2015. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%
Szia sajnos részemről egytlen út lenne járható, mégpedig az azonnali szakítás. A túl nagy szabadságvágy, vagy külön utakon járás azt feltételezi, hogy a leányzó nem igazán érzi jól magát veled, akkor meg ne pazarold az idődet egy olyan helyzetben amínek elòbb-utóbb a szétválás a vége.
2015. aug. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Toga Aty ***** válasza:
39%
Dobd ki a büdös kurv-áját és keres egy vallásos fapin-át,vagy légy férfi és mond meg hogy te hármasban szeretnéd.1. belemegy - jól jártál. 2.elgondolkozik - jól jártál. 3. lelép - jól jártál.
2015. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ilyesmi pl, hogy szerintem túl mereven áll ahhoz, hogy -

- neki mikor van kedve, hogy megfogjam a kezét, megcsókoljam, megöleljem. Teljesen azt szeretné, hogy ezt Ő irányítsa, véletlenül se attól függjön, hogy mondjuk nem-e vágyok arra, hogy megöleljem séta közben, mert hogy Ő most "keresi magát", és most kicsit így lezserebbül szeretne sétálni.

- vagy ő szeretné teljesen egy búcsúzás koreográfiáját "levezényelni", ha nem úgy néz ki, ahogy ő elképzeli, akkor az frusztrálja látszólag. Pl ha túl "odakészülök", hogy ő most megy munkába, és nem akarok lemaradni Róla. De ha félvállról veszem, akkor meg abba köt bele, hogy nem figyelek rá.

- Régebb, hogy kedveskedjek előszedtem a reggelihez a kajákat, míg ő felkelt, mert az volt a baja, hogy nem vagyok figyelmes, most utóbb meg lecseszett, hogy ő azt szeretné, hogy ezt együtt csináljuk, és nem tudja, miért nem beszéljük meg az ilyent.

- Vagy szeretne sokat találkozni velem, de ha valami közbejön, mert dolgom van, akkor orrol rám, hogy én nem vagyok képes vele tölteni időt (mondjuk ez jelentősen enyhült az utóbbi időben)

- Ha mondjuk szüleimmel terveztünk valami programot, mondjuk vm ünnep alkalmával, és ugyanakkor Náluk is lenne valami családi, (rég együtt vagyunk, együtt élünk, mint egyetemisták, de még nem vagyunk házasok, és elvileg még családjainkkal élünk, még ha legtöbbet együtt is vagyunk) akkor döntsem el, hogy mit akarok, de persze ha ritkán látott szüleimmel szeretnék lenni, akkor anyámasszony katonája vagyok, és nem fontos nekem a mi kapcsolatunk.

- vagy a legmeredekebb: hogy nekem kevés az időm a munkám miatt, neki márpedig szüksége van arra, hogy kimenjen néha ide-oda, kávézni pl - akár mással is...

- vagy az ágyban is megvan, hogy Ő hogyan szereti, s aztán ha muszáj, akkor kicsit arra is figyelünk, hogy én mit szeretnék, és akkor most jó fej. De kicsit az a hangulat van, hogy "ha meg akarsz dugni, akkor dolgozz meg érte".


Persze ezek most lehet, kicsit sarkítva, szubjektíven, és kiragadva meredeknek tűnhetnek, biztos belevittem a saját indulatomat, de tény, hogy az élet apró dolgait is mind, mind Ő szeretné lekoreografálni, miközben az együttműködésről, és a mindkét fél érdekének érvényesítéséről beszél. Kicsit lehet, hogy el lett kényeztetve, de régebb nem volt ennyire ilyen, és úgy látom, hogy most van az az életszakasza, amikor meg kell fogalmazódjon benne a "szabadság" fogalmának helyes értelmezése, ahogy valaki fogalmazott volt... (vagy csak nem szeret...) Nekem is viszonylag nagy szabadságigényem van, de asszem, én kicsit ezt a hozzáállást már túlhaladtam úgy 10+ éves koromban...


Alapjáraton amúgy nagyon jól kijövünk, kiegészítjük egymást, és sok közös van bennünk, nagyjából hasonlóan állunk a dolgokhoz - néhányat kivéve.... És itt jön be ez az érdekes hozzáállás.

2015. aug. 27. 10:15
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Ne áltasd magad, már a papuccsá válás útján vagy. A kiragadott példák a mindennapjaitok részét képezik. Egy kapcsolat lényege, hogy mindkét fél egyenrangú. Neked lassan egy szavad nincs, a hölgyeménynek előbb-utóbb szinte minden megmozdulásodban lesz kivetnivalója. Láthatóan nem jó neked, különben nem írtál volna ki kérdést. Franc akarna ilyen defektes kapcsolatban maradni.

Hogy adhatod meg neki ezt a szabadságot? Hát útjára engeded, te meg keressél egy olyat, aki mellett a mindennapok teljes nyugiban és boldogságban telnek, akivel kölcsönös minden.

2015. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a barátnőd szimplán hülye, alkalmatlan bármiféle társas kapcsolatra.

Az pedig már most könyvelhető, hogy tépheted a szádat ahogy akarod, ő nem fog megváltozni.


Képes vagy elviselni őt egy életen át? Egyébként ez nem szabadság vágy, szimpla dominancia, irányításmánia.


Azon meg már rég túl vagy, hogy mennyire vagy papucs..totál alárendelt személy vagy ebben a kapcsolatnak nevezett valamiben.

Egyenrangú feleknek kellene hogy legyetek, de ő önző és gyakorlatilag csak saját maga létezik, te le vagy tojva nagy ívből. Csodálom, hogy ezt eddig el tudtad viselni..


Mérlegelj. Ő nem fog ebben változni, ez biztos. A döntés a te kezedben van. Vagy elfogadod így, és alárendelt leszel, kiszolgálod a barátnődet, vagy tovább lépsz és keresel egy normális hozzád illő lányt.

2015. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!