Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek fontosabbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek fontosabbak a barátok mint én?

Figyelt kérdés
Mostanába mindig lepattint vagy egy buli miatt, vagy mert a barátnőivel találkozik.. Most lenne 3 szabad napja, amiből minimum egyet velem tölthetne, de mind a 3 napot a barátaival akarja tölteni. Rákérdeztem hogy fontosabbak? Azt mondta én vagyok a legfontosabb, de ha velük akar lenni akkor velük is lesz. Miért ne tenné amit akar? Szerintetek erre mit mondjak? Van értelme a kapcsolatunknak így? Már szórakozni sem járunk együtt, még vegyesen sem, kizárólag a baráti társaságával akar menni, mert velem nem érezné jól magát ( ezt ő mondta )
2015. aug. 12. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű? :D Tartalék vagy...
2015. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Na, most bevesszük szépen a piros pirulát...


Egy nőnek mindig fontosabbak lesznek a barátai, mint a pasija. Ezen nem kell felháborodni, a barátai egyszerűen életre szólnak, pasit meg mindig találhat újat.


Ha szeretnéd ezt a kapcsolatot, akkor sajnos ezt le kell nyelned. Íme az egyik én szakítós sztorim: A barátnőm eltűnt egy egész napra. Nem vesztem vele össze, meg semmi. Aggódtam érte. Másnap jött haza, hogy a barátnőjénél volt. És szakítani akar.


Sajnos egy férfinek a legnagyobb ellensége a barátnője barátnői. Nem tudom mit lehet velük csinálni, de általában egy szavukba kerül, és lapátra is tesz a csajod.


Az élet kemény.

2015. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ha KAPCSOLATOT akarok akkor nem kéne lenyeljem hogy én a barátok után csak 3. vagy 4. helyre kerülhetek. Ha már nem is vagyok fontosabb, legalább legyen neki ugyanolyan fontos mint a barátai
2015. aug. 12. 19:12
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
#2 ez kb konkrétan így van. Én be is szoktam biztosítani magam a barátnőknél meg a szülőknél. Többnyire jobban bírnak mint maga a csaj. :)
2015. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

utolsónak sajnos igaza van! a Barátnők tukmálják a barátnőt, hogy szakítson jobbat érdemel stb. szarsággal. Na már most ha a csajnak van egy csöppnyi esze akkor nem szakít.


Amúgy ha "veled nem érezné jól magát" mit akarsz még tőle?

Abból a 3 napból simán lehetne veled legalább 1 napot, ha igazán fontos lennél neki. Meg tanulhatna egyensúlyt tartani közted és a haverok közt, már ha fontos lennél neki.

2015. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
# 3 Szerintem sem kéne lenyelned. Én is mindig ezt mondom. Csak tudod, ha az ember már sokat csalódik az életben, akkor közönyös lesz az idealizmus iránt. Szóval én elfogadom, aztán majd akkor veszem komolyan a következő barátnőm ha már két éve együtt vagyunk, és ott van a gyűrű az ujján...
2015. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Adom a kettes kommentjét. Érdemes jóba lenni a barátnő barátnőivel, ha nem idióták, mert néhány rossz szót mondanak az emberre, és a barátnőnek hűlt helyét találod.

A sztori egyszerű. Le vagy pattintva érzelmileg, más kérdés, fizikailag mikor tesz lapátra.

A nagy taktika, amire gondolok a barátnőd részéről: gerinctelen a szemedbe mondani, hogy vége, ezért barátnőzik sokat, mivel gondolhatja, hogy ez téged felcsesz. Így majd kikelsz magadból, és a végén joggal küldhet el. Vigyázz a nőkkel, nagy mesterei a taktikázásnak. :)

2015. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem is kell lenyelned. Nyeljen csak ő.

L

2015. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nőként olvasva teljesen logikus, hogy mi történt:

"mert velem nem érezné jól magát ( ezt ő mondta )" -> tudom mi nők néha bonyolultan fogalmazunk, de szerintem ez még neked is elég nyilvánvaló. Nem a barátokkal van ott a gond, hanem azzal, hogy veled nem érzi jól magát. Lehet megszokott avagy nem tud szakítani, de hogy nem boldog az tuti.

Másik egy barátnő általában tényleg fontosabb, mivel remélhetőleg tényleg egy életre tart, míg a pasik többnyire nem.

Harmadik, a barátnők hidd el nem mindig uszítanak. Sőt gyakran bátorítanak és jó tanácsokat adnak, nem életcéljuk hogy a másik újra szingli legyen :) Persze ha a kedves barátnő hülye, akkor igenis meg kell valakinek mondania, hogy az a kapcsolat ezért vagy azért nem megfelelő. -> tapasztalat, hogy néha még ha akkor fáj is utólag az ember hálás, hogy mint "kívülálló" rávilágított arra, amit én nem akartam belátni.


21/N

2015. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Az a gond, hogy nem érzi veled jól magát. Sajnos, szerintem nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat.


A másik: lehet, hogy a kapcsolat elején, mikor még nincsenek igazán mély érzelmek, még fontosabbak a barátok. De nőként mondom, azt a nőt (vagy férfit), aki hosszabb kapcsolatban is úgy gondolkozik, hogy "a barátság egy életre szól, párkapcsolat lehet akármennyi", úgy ki kell rúgni, hogy zúgva szálljon, mert nem alkalmas egy életre szóló társnak.

2015. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!