Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, ti mit vetettek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit vetettek a párotoknak évfordulóra?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én semmit, mer túgy gondoltam, hogy ez csak nekünk lányoknak fontos, ők annyira számon sem tartják, úgyhogy inkább sütöttem neki sütit, szépen kidíszítettem és együtt megettük este filmnézés közben
2015. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktunk kézzelfoghatót vásárolni.


Együtt mentünk el egy egésznapos termál + szauna programra egy olyan helyre, ahol több étterem is van a fürdőben, így ott is ettünk, koktélbár a medencében, és majdnem 20 különféle szauna, fél óránkénti programokkal.

2015. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ööööö fogalmam sincs :D De tényleg. De mindig hasznos ajándékokat adunk egymásnak. Pl télikabát, bicós cipő, meg ami éppen kell :D


De Valentin-napra írtam neki egy verset a megismerkedésünkről, és mindenről, ami azóta történt és elsírta magát. Meg is ijedtem, hogy ilyen rossz lett?


De azt mondta (bőgve), hogy ez az ami igazán számít, mert őt soha nem szerette még ennyire senki, és az ajándékok, mind nullaértékűek ehhez képest.


És nem, nem egy bőgős nyámnyila brazil szappanopera típus.

2015. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Imádja a jó whiskey-t, úgyhogy azt. :) Nem a szokásos 3-4ezres, amit a haverokkal szoktak meginni, hanem egy ennél komolyabbat, különlegesebbet, amit nem vesz csak úgy a boltban. Nem is nagyon lehet kapni ilyet, csak kifejezetten italos kereskedésben.


A következőre egy jó bőr pénztárcát fog kapni (már ha addig nem vesz magának).

2015. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy megy, hogy a páros évfordulókra én szervezek programot, a páratlan évfordulókra meg ő. :)


Egyébként nálunk volt már évfordulós vacsora a kedvenc étteremben és színház, esti mozi és délelőtti piknik a szabadban, állatkerti kirándulás, egész napos túra egy olyan városban, ahová már rég el szerettünk volna menni mindketten, ilyesmik. :)

Kézzel fogható ajándékokból meg saját készítésű kuponfüzet, amit szabadon felhasználhat 1 évig (a következő évfordulóig), és mindenféle kupon volt benne; érzéki masszázs, közös romantikus gyertyafényes fürdőzés, stb. Aztán volt már nálunk ajándék szintén saját kézzel készült, fényképekkel, idézetekkel, matricákkal és emlékekkel teleírkált meg teleragasztott kis "napló" vagy hogy mondjam, tudjátok, amolyan emlékkönyv féle az addigi közös élményeinkről és emlékeinkről, természetesen a közös fotóinkkal tarkítva. :) Meg apróságok; ágyba reggeli, kedvenc étel ebédre/vacsira, szexi fehérnemű estére és persze a vele járó jó kis évfordulós hancúrozások. :)

2015. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!