Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek, ha megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha megismerkednétek egy lánnyal és bejelentené gyereket akar?

Figyelt kérdés
Azt mondaná, hogy csak akkor hajlandó veled maradni, ha gyereket szülhet neked, de te még nem vagy rá felkészülve, élni szeretnél, külföldre menni, stb.
2015. szept. 9. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nő vagyok, de ha valaki a megismerkedés után már rögtön szülni akar, azzal komoly gond van... gyakorlatilag csak egy spermadonort keres, nem társat.
2015. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de ha a pasi helyébe lennék világba rohannék. Ahogy nőként is, ha az első 1-2 randin benyögték volna ezt. Pedig aztán nálam gyerek centrikusabb ember kevés van.
2015. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemet mondanék a helyedben. Sok sikert kívánnék neki a fedező bika kereséshez és elmennék külföldre. Ha nincsenek tekintettel az érzéseidre akkor kihasználnak. Ne hagyd! A gyereknek se lenne jó. N32
2015. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
100%
"Örültem,minden jót".
2015. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért egy olyanra akarod rátukmálni a gyereket aki nem akar?

Ha 3lni akar akkor szevasz..menj..majd csinálsz másnak gyereket.

Magyarán szakítanék vele!

2015. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedés alatt? Kiröhögném, hogy egy vadidegentől akar gyereket, akivel csak pér napja ismerik egymást.
2015. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel soha nem akarok, ezt ismerkedéskor tisztáznám már.


24/F

2015. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1,2,3. Válaszolóval értek rgyet. Elhúznám a csíkot. Az ilyen ember nem normális.
2015. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, elég hasznos volt. Mert az a helyzet van valaki aki az első randin már letisztázta, hogy nála szempont, hogy a férfi akarjon gyereket minél előbb. Hát szerintem ez nekem így nem fér bele.
2015. szept. 10. 17:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: akkor nyilván befejezném a kapcsolatot.
2015. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!