Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha megismerkednétek egy nővel/férfival és pár hónap után kijelentené, hogy ő külföldre akar menni dolgozni amint lehet? (pl. Anglia)

Figyelt kérdés

1) Kapcsolat végét jelentené

2) Megmondanátok, hogy oké menjen, de ti inkább otthon maradnátok és interneten tartanátok a kapcsolatot

3) Amint lehetséges lenne mennétek utána ti is

4) Megpróbálnátok lebeszélni a külföldi életről


2013. jan. 14. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
azt,hogy már annyi magyar van angliában,hogy lassan több lesz mint itthon,
2013. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
3)
2013. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pár hónap nem nagy idő. Inkább gondold végig mit szeretnél Te? Ahhoz mérten mérlegelj és dönts!
2013. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először 4-es, aztán ha nem jön össze, akkor 1-es. Persze ez függ a saját környezetedtől is, hogy mennyire lehetséges és ésszerű kiszakadnod belőle, illetve amit a szíved diktál. Nem tudom mióta vagytok együtt, de én úgy vagyok a kapcsolatommal, hogy ha igazán szeret nem hagy itt, csak ha én is vele akarok menni.
2013. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na meg az is, hogy mikor is van az amint lehet... Ha még arrébb van akkor egyenlőre ne idegeskedj még sok minden változhat. Pár hónap még egyébként sem sok idő, bár ettől még lehetnek elég komolyak az érzelmek.
2013. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennék vele!
2013. jan. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1 év múlva szeretnék kiutazni, de előtte még szeretnék valakivel megismerkedni. Nem rövidtávra tervezem az angliai életet, odakint pedig nem nagyon lesz időm ismerkedni (rendes pihenőidőm se nagyon lesz)
2013. jan. 14. 12:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Na én még jó,hogy simán itt hagynék akárkit,hogy külföldön dolgozhassak...

Hát én többre nézném a jövőmet,mint hogy valakinek kellek-e vagy nem.De szerintem ha lenne ilyen,akkor szakítás lenne,azért a távkapcsolatnak is vannak határai...

2013. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

ha ő lenne életem szerelme, és megkérne, hogy tartsak vele, akkor minden további nélkül követném. Viszont, ha csak egy pasas, akivel kavargatok, néha összejárunk, szexelünk és beszélgetünk, közös progikat csinálnánk, akkor nem hiszem, hogy feladnám az itthoni életem. Sőt, nem is akarok Mo-ról elmenni, tehát csak ideig óráig tartanám vele a kapcsolatot, max néha kimennék hozzá látogatóba. Nem beszélném le semmiről, elvégre az ő élete.

Szóval bizonyos idő után a kapcsolat végét jelentené, mivel nem közösek a céljaink...

2013. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nem egy korrekt hozzá állás tőle, én beteg anyám miatt voltam itthon. - a három fivérből öt évig.


De az első komoly - ezt az első napokban - amit közlők, hogy senki nem számítson arra, hogy ha eladom a házam, egy hónap múlva még az országban leszek.

2014. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!