Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire fontos a szex az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a szex az életedben?

Figyelt kérdés

Rossz szexuális élet tönkre teheti az egyébként teljesen rendben lévő kapcsolatot?Neked mi a véleményed?

Az a gond hogy sokat veszekszümk sokszor lényegtelen dolgokat is felfújunk és egyre több a súrlódás köztünk, szinte semmiben nem értünk egyet.De mégis van szex köztünk és elég jó ahoz képest hogy már közel 11 éve vagyunk együtt.Meddig lehet folytatni egy olyan kapcsolatot ahol szinte csak a szex működik és egyéb más téren elég kevés dologban értenek egyet.Szerelem\szeretet még van.


2015. szept. 16. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem helyre lehet hozni, de ehhez mindkettőtöknek akarni kell, vagy egyszerűen szét is mehettek.
2015. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
100%

nagyon,nagyon


igen a rossz szex miatt szétmehet a kapcsolat,de a sok vita miatt is ,hiába a szex


ti is inkább szexeljetek viták helyett:DDD

2015. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ő kevésbé szeretné rendbehozni mint én.
2015. szept. 16. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Persze, hogy tönkreteheti. Hiába szereti valaki a másikat, ha nem tudja neki megadni a teljes kielégülést, előbb-utóbb máshol fogja keresni. Viszont csak a jó szex önmagában nekem rohadtul nem lenne elég egy normális kapcsolathoz.
2015. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerelem, Szeretet, Szex. A szerelem helyébe léphet a szeretet, de ha nem megy a szex akkor nem fog menni, rá megy a lélekre, s így fordítva! 24/F
2015. szept. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem semennyire. A szex nálunk a lista végén van. Tökéletes a kapcsolatunk, nem veszekszünk, hűségesek vagyunk és minden jó már 11 éve.

Én olyan kapcsolatban 1 percig sem maradék, ahol csak a szex jó....nekem ez kevés. Egész konkrétan: semmi.

2015. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem igazán. Én nem annyira élvezem inkább munka ez, mint szórakozás, kivéve ha a csaj csinál mindent.


De ahhoz elég prostit felbérelni. Szóval nem nagyon.


Nagyobb öröm egy nőt átkarolni, aludni mellette vagy hagyni ő aludjon rajtad... De maga a szex hát az már rosszabb, mert ott elvárás van, dolgozni kell... Néha megcsináélaz ember ha kedve van, de hogy mindennap... Na azt tuti nem.


Meg magammal jobban élvezem (tudom, egocntrikus vagyok)

2015. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó!


Ehh ez jó... :D Valahogy én is így érzem...nő létemre.. :D

2015. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A szex nem semmi azon keresztül mutathatjuk meg a másiknak mennyire szeretjük, ha valaki szex nélkűl azt állítja hogy jó a kapcsolata az csak ágyra és nem a szerelme mert nincs az a érintés ami a szerelmet bizonyítja.
2015. szept. 19. 19:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy mondod kérdező?
2015. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!