Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöztünk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztünk a barátnőmmel, de azóta úgy érzem, hogy csak zavar, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Más az életstílusa mint nekem. Későn kel, sokat lustálkodik, nincs hobbija, mindig főzni akar hétköznap is én meg tök fáradtan érek haza. Ha otthon vagyok mindig vele kell törődnöm, mert nem szereti ha mást csinálok. Én meg hallgatnék hangosabban zenét, picit néha kockulnék, meg mennék sportolni, amiben nem igazán partner. Emellett viszont vannak azért közös dolgaink is, szóval tudtok tanácsot adni, hogyan lehetne orvosolni a dolgot?

2015. szept. 18. 19:14
 1/9 A kérdező kommentje:
25f, 26l
2015. szept. 18. 19:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Emellett vannak közös dolgaitok, mégis tök más az életstílusotok. Hosszú távon nem fog működni, nem tudsz mit tenni.


Egyébként ő nem dolgozik?

2015. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De, ő is dolgozik. csak neki 200 méterre van a munkahelye, és nem utazik naponta 2 órát
2015. szept. 18. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ennek hamar vége lesz az tuti:D

te egyébként papucs lettél eléggé ha ennyire megmondja hogy mit csinálj

nyalod a sejhaját ha ott vagy azért egy kapcsolatban is kell magánélet ezt magyarázd el neki,te meg menj ahova akarsz és sportolj

nem kell mindig egyutt mennetek mindenhova

ha neki nem tetszik akkor el lehet menni!

Elég bunkonak tunik a csajod...

2015. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szétköltözni!
2015. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jó, hogy nem hagy téged élni, mindig veled akar lenni, nem hagyja, hogy saját programjaid legyenek és hogy néha magaddal foglalkozz csak. Ez nem jó.


A te részedről meg az nem jó, amit az alvási szokásairól gondolsz. Az nem az ő hibája, hogy neked 2 órát kell utazni a munkahelyedre. Legalábbis ezt te vállaltad.

Neked fel kell kelned fél6-6kor,hogy beérj 8 órára. Miért baj, az hogy ő alszik 8-ig, hogy aztán fél9-re bent legyen? (Nem tudom mikorra kell mennetek, csak mondtam valamit.)

Neki 2 órával több ideje van aludni.. Elvárnád, hogy felkeljen veled együtt korán? És mégis mit csináljon? Takarítson és vasaljon ki minden nap reggel, amíg nem kell munkába mennie?

Szóval a te részedről pedig ez az ami óriási baromság.

2015. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az alvási szokásokon nincs mit orvosolni. Hagyd őt aludni, ameddig jól esik neki.


Ami az ő dolgait illeti. Nos talán meg kéne mondani neki, hogy drágám, néha szükségem lenne arra, hogy elmenjek sportolni, illetve szeretek játszani, szóval most azt szeretnéd csinálni.. Mondd el neki a problémádat, aztán menj el sportolni meg játsszál. Mad lehiggad, ha ezen pattog.


Neki ezt kéne belátnia, neked az alvásos dolgokat.

2015. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakítani. Vagy a melóhelyedhez közelebbi lakást keresni, vagy a lakáshoz közelebbi munkahelyet.
2015. szept. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg vele kéne megbeszélned. Vagy ha nem fogja fel akkor nincs màs, be kell látni, hogy rossz lóra tettél, és nem működik.
2015. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!