Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez így milyen? Más is érzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így milyen? Más is érzett már így, gyakori jelenség ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Komolyabb,hosszabb rágódás után erre a gondolatra jutottam

Hogy együttélni csak nővel tudnék egy fedél alatt, férfival félnék

bár magam sem értem,hogy miért!

Viszont az őszinte, mélyebb érzelmeket ,szerelmet csak és kizárólag férfival tudom elképzelni.

Valaki adjon felvilágosítást,hogy mi is ez?!! Egyáltalán!

Előre is köszönöm


2015. szept. 22. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem másabb egy férfival együtt élni mint egy nővel. Néhány apróságtól eltekintve a férfiak ugyanolyanok mint a nők. Mitől félsz? Biztos van oka annak hogy ezt így érzed. Meg kell találnod magadban az okokat hogy miért gondolod így aztán ha az okok megvannak könnyebb tisztázni az egészet.
2015. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen volt a kapcsolatod apukáddal? Lehet ott a probléma gyökere.
2015. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Viszonylag jó

De ő inkább egy felnőtt gyerek

Szóval sosem volt igazán az apám,bár nem rosszántából

2015. szept. 22. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom rossz tapasztalatok... de ha megismersz egy rendes férfit akkor azzal nem lesz gondod. Én is félnék együtt élni férfiakkal, akkor is ha rokon, ismerős, barát, bárki. De van egy párom aki teljesen más, tőle nem félek, mert nincs mitől félni.
2015. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!