Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a jelenség itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a jelenség itt a fórumon?

Figyelt kérdés
Ha egy nő kifog egy bunkót randipartnerének, vagy egy paraszt férfival van együtt egyből azt írják a felhasználók neki kommentben semmi háttérismeret nélkül, hogy "nem a jóképű bunkó szemetet kellett volna választanod, hanem észrevenni a csendes, de rendes átlagos srácot". De ha mondjuk a kérdésből az derül ki, hogy a nő játszadozik, átvágja a férfit, kihasználja, akkor meg azt írjátok, hogy "dobd ki azt a hazug, álnok ringyót, ilyenek a mai nők". Engem is vágott már át egy ilyen csendes, rendes, átlagos srác, mikor megismertem, akkor aranyos és szerény volt, de miután megtudta, hogy többet akarok hirtelen 180 fokos fordulatot vett a személyisége, kinyílt a csipája és ott taposott belém, szívatott ahol csak tudott, ami miatt persze kiábrándultam belőle. Szerintem ezek a kommentek abszolút nem relevánsak, mert nem lehet hétmilliárd embert csak két kategóriára osztani. Meg mi ez a felfogás, hogy mindig a nő a rossz, hibás? A férfiak is pont annyira tudnak örömöt okozni, mint ahogy bánatot is, csak úgy vettem észre, hogy az itteni fórumozok csak addig látnak el, míg össze nem jön két ember. Pedig az igazi kihívások akkor jönnek már mikor két ember együtt van évek óta, nem amikor randiznak.
2015. jún. 19. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell a végletekkel és az általánosításokkal foglalkozni, ennyi.
2015. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 én is így vagyok vele.
2015. jún. 19. 14:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó, egyébként nem tudom miért van ez a jelenség, szerintem csak sok az olyan ember aki szomorú a sikertelenség, és az egyedüllét miatt ami lehet a saját, és lehet más hibájából fakadó is.
2015. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Az itteniek nagy részenek nincs valódi élete.
2015. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%

Egyszerű,mert a legtöbb nő akit látunk bármerre is megyünk,a legnagyobb bunkó gyerekekkel vannak együtt.Aztán meg sírnak,hogy jajj miket csinált az adott barátja.


Viszont én hiába vagyok rendes,kedves,értelmes férfi, én nem bántanék,nem vernék át senkit sem.

És van több ilyen ismerősöm is.

Nos érdekes módon,mi még egyszer nem kaptunk egyetlen esélyt sem egyetlen nőtől sem...

Pedig én meg tudnám adni azt a sok dolgot,amit hiányolnak a nők manapság elég sok férfiból.

Csak mivel nem születtem jóképűnek,így még csak szóba sem állnak velem...


Szóval attól,hogy Te találkoztál egy buta emberrel,aki valaminek beállította magát,attól még én nem vagyok olyan.

És igen én ha kellene be is bizonyítanám,hogy mennyire törődő,értelmes,kedves ember vagyok.Csak esélyt sem kapok...

24/F

2015. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Soha senkinek ne higgy el semmt, mindig legyel szkeptikus.˝

by Feldmár András


Ne hallgass senkire, max, aki értelmesen tud utat mutatni, ötletekkel szolgálni. Ez az oldal csak felszínes tanácsadásra való, még akkor is, ha értelmes ember adja. Hiszen ismeretlen emberek életébe kinek van belelatasa? :) Hát még ha gyökerek adnak tanácsot...

2015. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 érdekes, én pont máshogy tapasztalom, mivel én olyan egyetemi szakra járok, aminek hallgatóinak túlnyomó többsége férfi, ezért sok fiúval vagyok beszélőviszonyban és barátságban és nagyon sok rendes, normálisnak van barátnőjük már rég.
2015. jún. 19. 14:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Áruld el milyen szakra jársz, csak azért mert érdekel.
2015. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mérnökire.
2015. jún. 19. 14:22
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
Ugyanezt szokták írni a srácoknak is, amikor kifognak egy plázalotyót: "ja hát igen, az átlagos lányok között is szét kéne nézni". Bezzeg amikor a nő az áldozat, akkor is megy a férfiak fikázása. Annyival kiegészíteném, hogy az utóbbi esetben félig-meddig érthető a hirtelen felindulásból el-elejtett ócsárolás. Vagy amikor egy férfi felsorolja a jó tulajdonságait, és mégsem kell a nőknek, akkor egyből le van szólva, hogy a rossz tulajdonságairól miért nem esett szó. :D Úgyhogy teljesen fölösleges nemekre bontani a kérdést, ugyanolyan szinten vannak támadva a férfiak is, mint a nők is.
2015. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!