Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 30 feletti csinos, egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 feletti csinos, egyedülálló nőknek is általában 180cm feletti magas, jóképű férfi kell? Vagy van olyan eset ahol boldogok egy másmilyen férfi mellett is?

Figyelt kérdés

A szomszéd irodába jött egy új "kolléganő". 30-32 éves lehet, néhányszor beszéltünk már az időjárásról, munkáról, ilyesmiről. Egyszer odaültem hozzá ebédelni, nem ellenkezett, örült neki. Nem is kezeltem lehetséges barátnőjelöltként, mert minimum azt gondoltam, hogy egy 190cm, jóképű sportoló vagy cégvezető a férje és gyerekeik vannak. Talán ezért is sikerült görcs nélkül beszélgetnem vele. Amúgy meg se mertem volna szólítani. Kiderült, hogy egy 10 éves kapcsolaton van túl, de már 1 éve túlvan rajta. A pasi megcsalta, gyereket nem akart, a végén agresszív is volt.


Rólam: 174cm vagyok, 74kg, átlagos testalkattal (nem sportoló). Nem vagyok kimondottan jóképű, de ronda sem, inkább a mások által átlagosnak mondott nőkkel volt eddig dolgom.


Ahogy ránézek erre a nőre egyszerűen nem tudom elképzelni hogy akarna tőlem bármit is, szerintem kedvére válogathat a pasik között akik körbeugrálják. Miért akarna engem, ha választhat kb. bárkit!


A munkatársaim szerint mással nem szokott így beszélgetni, pedig volt aki konkrétan be is próbálkozott nála de leépítette. Szerintetek hogyan haladjak tovább pofáraesés nélkül? Nekem is egy 7 éves kapcsolatomnak lett vége pár hónapja azóta nem csajoztam. Már nem kicsit kijöttem a gyakorlatból. Létezik hogy azért mert szimptikus vagyok, kedves és jól kijövünk feladná azt hogy találjon jobbat?


Szánalmas vagyok, hogy kevésnek érzem magam hozzá, de túl hihetetlen lenne ha összejönne.



2015. szept. 14. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Hogy kinél mennyire fontosak a külsőségek és ha fontosak, akkor mi az, ami fontos, nem korkérdés.

30 éves korom előtt sem volt lényeges, hogy a párom 180 cm feletti legyen, sőt a legtöbb barátom úgy velem egy magasságú volt (170 cm körül). Az biztos, hogy kell a vonzalom, de hogy ki mit tart vonzónak, megint egyéni kérdés.

Nekem inkább belsőleg voltak elég nagy elvárásaim, ezért találtam nehezen párt, ezért utasítottam vissza nagyon sok férfit. De hogy a kolléganődnek mik az igényei, hogy vonzódik-e hozzád, azt csak te tudod kideríteni.

36/N

2015. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem kor kérdés, vagy számít vagy nem. Én pl. azért nem szeretek lapos cipőben járni, mert zavar az alacsonyságom, és ezzel kompenzálom valamennyire, hogy szinte minden cipőmnek van valamennyi sarokmagasítása.

Ismerd meg az egyént, és megtudod.

Nekem eddig csak apámnál (aki 170cm magas) magasabb pasik tetszettek, de nem járok centivel (szemmértékem azért van), csak megfigyeltem, hogy minden pasi, aki eddig bejött, akár volt vele kapcsolatom, akár nem, magasabb volt apámnál.

2015. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Kevésnek érezni magad nagy butaság. Neked nyilvánvalóan nagyon tetszik ez a nő, ezért nagyítod fel ennyire, de hidd el, ő is csak ember! Attól még, hogy valaki atraktív, még lehetnek normális igényei. A szép nők nem csak a kisportolt üzletemberek vagy szeélyi edzők mellett találhatják meg a boldogságot. Ha mások azt mondják, csak veled ilyen közvetlen, akkor egy próbát megér. Hogy kinek mi a jó, legjobb, az relatív. Talán számára pont te lennél az ideális. Szerintem ne sokat várj azzal, hogy randira hívd! Már most elkezdted magad leértékelni, meg stresszelni, hogy érdekelheted-e. Idővel egyre jobban fog tetszeni, és ezáltal egyre esetlenebbé válhatsz a jelenlétében. :) Sok sikert!
2015. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mit veszíthetsz, ha belegondolsz? :)
2015. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a magassághoz? Nekem a 170 cm bőven elég magasság.
2015. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!