Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mik a kihasználás jelei? (nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a kihasználás jelei? (nő használ ki férfit)

Figyelt kérdés

Például az én esetem: Rengeteg ajándékot vettem a barátnőmnek, amikor hidegebb idő volt, és itt volt nálam, nem engedtem hogy fázva menjen haza, és adtam neki egy kabátot,pozitív gesztusként. Folyton kifejezem, mennyire imádom, el a akarom jegyezni, később gyerek, féltékeny vagyok, folyton csókolom,falom,ölelem,szeretem.

Mindig a kedvében akarok járni.


Én érzékeny férfi vagyok, nagyon. Ő ezt tudja, mégis sokszor megbánt,megsért. Például azzal, hogy nem hálálja meg rendesen a kapott dolgokat, pl nincs intim életünk, nem akarja még, aztán olyan barátnőjét hívja át magához, aki engem utál, és ez a barátnő azt mondta a barátnőmnek, hogy koptasson le engem, neki más kell, meg blabla... Le is szégyenített már ez a lány más emberek előtt(barátnőm barátnője) és mégsem teszi meg értem, hogy legalább megbeszéli ezt vele.


A barátnőmnek az apja is mondta már, hogy érzékeny lélek vagyok, és figyeljen oda rám.

Soha nem hív fel, mindig én keresem, ha szemére hányom a dolgokat ingerültem, akkor még ő van fe3lháborodva.

Nem teszi meg, hogy letörli a kérésemre a v olt szerelmét facebookról, akivel nem is nagyon dumálnak.


Mégis velem van.


Érzelmileg nem kihasznál kicsit?


Légyszi, diszkréten írd le a javaslatod/véleményed! :)


2015. szept. 24. 14:58
 1/7 A kérdező kommentje:

plussz mindig elkalandozik, amikor vele beszélgetek,semmiben nem enged.

Régebben pettingeltünk,de már azt sem engedi, mindenféle hülye indokra hivatkozva.

A csaj 26 éves, én 21 éves.

2015. szept. 24. 15:00
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ugye a barátnőd szép nő? Te azért veszel neki ajándékokat,hogy szexszel meghálálja?

Az a tanácsom,hogy legközelebb elégedj meg egy átlagos nővel,aki szintén érzékenyebb lelkületű,mert ez a csaj nem sokra tart téged.Viszont magadon is erősíts,mert túl gyengének tűnsz és ezt sokan nem tartják vonzónak.

2015. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Jaj te gyerek.Korban hozzád illőt keress,így ne is csodálkozz,totál hülyére vesz.
2015. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A csaj egyébként pszichiátriai beteg, személyiségzavaros, gyógyszert szed. ÍGy nem egy plázacica. CSak szép, gyönyörű fekete hajjal, szép fehér arccal, nőies és bombázó testalkattal.


AZ is a baja, hogy én 170 centi vagyok, ő pedig 169, szóval hogy alacsony vagyok.

Volt olyan, hogy állandóan azt nézte, ki a magasabb.


De ha nem tart sokra, miért van velem? Mert ő is gyenge szakítani, mint én?

2015. szept. 24. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kihasznál, nem szeret.

Viszont neked is van mit tanulnod. Pl. azt, hogy ne ajándékokkal és pincsi üzemmóddal akarj folyton lenyűgözni egy nőt. Persze, adhatsz neki apró ajándékokat, tehetsz romantikus gesztusokat, de ne ess át a ló túloldalára! Főleg ne úgy, hogy elvárod, hogy kapj cserébe valamit... Ha teszel valamit, önzetlenül tedd!

A másik nagy hiba a te részedről a féltékenykedés. Hogy jössz ahhoz, hogy elvárd, hogy bárkit is töröljön? Iszonyú éretlen dolog, ráadásul sértő is, mert bizalmatlanságot sugárzol ezzel felé.


Ne vedd sértésnek, amiket írtam, valamint szakíts ezzel a csajjal, csak kérlek, tanulj ebből az egészből, hogy ne kövesd el ugyanazokat a hibákat a következő barátnődnél!

2015. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kihasznál téged, kifelé kacsingat a kapcsolatból. Gondolom úgy van vele, amíg nem talál jobbat, addig el van veled. Vagy, azt is el tudom képzelni, hogy nem tudatos ez a részéről, csak a személyiségzavara miatt ő egyszerűen ilyen minden kapcsolatban, ennyit tud adni. Ebben az esetben viszont neked kell mérlegelned, hogy elég - e neked ennyi. Meg kéne beszélni hányadán álltok.
2015. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem látom, miben használ ki.... hogy te mit remélsz a rengeteg ajándéktól nem tudom, de nem működik ez látható.

Nem úgy tűnik, hogy fontos volnál neki.


Milyen értelemben van veled?

Együtt éltek?


Meg miféle a betegsége, ugye az is más, ha skizo, meg az is, ha depressziós.

Nem hiszem, hogy ebből család, gyerek bármi is lesz.

2015. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!