Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mennyi idő alatt szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő alatt szoktátok meg az együttélést?

Figyelt kérdés
Okozott az összeköltözés problémákat a kapcsolatban? Nem volt furcsa, hogy a párotok mindig ott van, amikor hazamentek?

2015. okt. 2. 18:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Félek, hogy ha összeköltözünk, meg fogjuk unni egymást.
2015. okt. 2. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ő az igazi akkor elég hamar meg fogod unni.
2015. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azonnal megszoktuk. Minden nap szexelunk azota is. Rengeteg programot csinalunk egymassal. Nem unjuk egymast. Sokat dolgozunk, sportolunk. Jol kijovunk es ugyanaz az erdeklodesunk! Nagyon jo! N
2015. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi már házasok vagyunk majdnem 4 éve, de anno nem volt fura az összeköltözés. (Az első évforduló előtt költöztünk össze kb 1 héttel.) Egyébként is rengeteget voltunk együtt (a 3. randi után, már heti 5 napot együtt voltunk) Szóval elég jól ismertük egymást, nem volt semmi meglepetés, se probléma, és egyáltalán nem unjuk egymást azóta sem:)


Alig vártuk, hogy mindig együtt keljünk és együtt feküdjünk le.:)

2015. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van aki imádja, van akit zavar. Engem is zavar. Szerintem nem tesz jót az állandó jelenlét a kapcsolatnak, azoknak való akik ház meg gyerek miatt élnek együtt, nem pedig a kapcsolat minősége miatt. Idő után zavaróak a rossz szokások, meg az állandó készenlét, h mikor pl te lazulni szeretnél, akkor ő akar vmit ami te nem. Próbálj meg elvonulgatni, mikor úgy érzed, vagy barátok.


Mi zavar legjobban?


Nekem inkább az a furcsa, h mig régen sok ember is képes volt együtt élni, ma egyre nehezebben megy.

2015. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azok az emberek, akiket "zavar" a párjuk, nem jönnek rá, hogy nem megfelelő kapcsolatban vannak? Hogy nem szeretik a párjukat?


Egy egészséges, normális kapcsolatban nincsenek ilyen érzések. Akit untat, idegesít, zavar a párja már az elején, az NEM SZERELMES.


Amikor mi összeköltöztünk, alig vártuk, másra sem tudtam gondolni. Alig volt bútorunk az első napokban, a kanapén aludtunk...de imádtuk egymást. Az egyik legboldogabb időszak volt az életemben.

2015. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!