Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti ebben a melegben össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben a melegben össze szoktatok este bújni?

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít,hogy nyáron még zuhanyzás közben is izzadok.Ragadok és büdös vagyok.Nem merek lányokkal ismerkedni,mert ha bele gondolok abba,hogy össze kellene bújni félek.Szeretkezés közben persze nem gond ha izzad az ember,de alvás közben indegesítő mikor össze ragad az ember és félek ez lehet irritálna egy lányt.
2015. jún. 16. 05:08
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Csak a szanuában egy finom forró teával és a bevitt grillező lappal, nincs is romantikusabb elvonulni oda egy meleg paplannal.
2015. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, én ha befújom magam egyáltalán nincs testszagom bármennyire is megizzadok...


#1-es: a brit tudósok bebizonyították, hogy így a legkönnyebb megfázni...szerintem öltözzetek melegen...

2015. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

együtt élek a párommal, tehát nyilván nem opció, hogy nem alszunk együtt. viszont azért a bújás az valóban hőmérsékletfüggő. eleve az, hogy a párom olyan, mint egy gázkazán, forró és süt és minden. hát, így a melegben, nem olyan buli hozzábújva aludni :D de ő is jobban érzi magát, ha az ágy két végében szuszogunk boldogan. amikor ébren vagyunk, a légkondi alatt néha összebújunk, de álmában az ember amúgy is úgy forgolódik, ahogy a legjobb neki. senki sem úgy alszik, mint a filmekben látod, egész éjszaka legalábbis biztosan nem. hát még ilyenkor.


és az a lány, akit irritál, hogy emberből vagy, az valószínűleg nem érett még egy felnőtt kapcsolatra. nő vagyok és izzadok, tessék, kimondtam a nagy titkot! és ha én izzadok, miért zavarna, ha a másik is?

2015. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátom télen nyáron izzad, szóval nálunk igazból mindegy milyen évszak van:D

De ettől függetlenül össze szoktunk bújni, őt nem zavarja, mert már alszik, mikor odabújok, engem meg nem igazán zavar. Furán hangzik, de én így is úgy is szeretem pl az illatát. Másnak nem, de a barátomét igen:)

Ha a barátnődet esetleg zavarná, akkor egyszerűen megmondaná, hogy most ne bújjatok össze. Nem kell ezt túlgondolni.

2015. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, mi a férjemmel határozottan NEM bújunk össze a kánikulában. Megfogjuk egymás kezét. Pont. Épp elég melegünk van egymás testének melege nélkül is.
2015. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"senki sem úgy alszik, mint a filmekben látod, egész éjszaka legalábbis biztosan nem."

Hát nem tudom, én képes vagyok reggel pont ugyanabban a szögben felébredni, ahogy éjszaka a páromhoz bújtam. :D Ha ott van, nem forgolódok, ha egyedül vagyok, akkor mindig.


Egyébként nem mindig bújunk össze, de nem az izzadás, a meleg miatt. Páromnak mindig forró a bőre, és nehezen viseli a nagy melegben az összebújást. De olyan még nem jutott eszembe, hogy fúj izzad / izzadok, nem ölelem át, az ilyenkor teljesen természetes. Majd reggel lezuhanyzunk együtt. :)

2015. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, ilyenkor mi nem bújunk össze, max a kezünk ér össze, vagy épp a lábunk... ennyi elég.
2015. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jóhogy!Rácsavargózok mint egy kígyó!
2015. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!