Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek megbántottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbántottam?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk össze a párommal és még nem szoktunk hozzá teljesen, hogy tényleg folyamatos együtt vagyunk. Néha szükségem van egy kis magánszférára és bezárkózom pár óra. Múltkori ilyen eset után amikor kimentem mondtam, hogy elmegyek enni valahova, de nem hívtam magammal. Amikor hazaértem éreztem, hogy valami baja, van de nem mondott semmit reggel ugyanúgy kaptam ágyba reggelit meg minden... Amikor kérdeztem, hogy mi volt a baja, azt mondta, hogy semmi.

Annyira új ez az egész nekem...Mit csináljak ilyenkor? Nem akarok fájdalmat okozni neki, de én az egyedülléthez vagyok szokva.


2015. okt. 2. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a legegyszerűbb, ha elmondod neki, hogy néha szeretsz picit egyedül lenni.

Az ilyesmik csak kommunikációval működnek.

2015. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ezt kihagytam. Beszéltem vele erről azt mondta, hogy neki nem probléma nem is szokott zavarni, ha kicsit elvonulok...Csak ezután kérdezett ilyeneket, hogy egy vagy két személyre főzzek? Szóval nem tudom...
2015. okt. 2. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Kell a magánszféra,de ne csodálkozz a kérdésén,ha egyedül elmész kajálni.Nekem ilyenkor mindig úgy tűnik,hogy nincs meg a nőhöz a kellő kötődés.Álmaid nője mellett is tennél ilyeneket? Összeköltözés elején az a gyakoribb,ha mindketten alig várják,hogy együtt lehessenek.Lehet korai volt az összeköltözés.
2015. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem oké, hogy így eljárogatsz egyedül. Egy párkapcsolat nem erről szól. Minimum illett volna Őt is hívnod. Én is szarul éreztem volna magam a helyében.

Nem egyedül élsz, megszokás ide vagy oda. Ha egyedül akarsz lenni, minek költöztél vele össze?

2015. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 omba ***** válasza:

Engem egész életemben kritizáltak, hogy túl lazán veszem a kapcsolataimat, de azért ezen én is nézek csak:


"bezárkózom pár óra. Múltkori ilyen eset után amikor kimentem mondtam, hogy elmegyek enni valahova, de nem hívtam magammal"


Akkor olyan 4-5 órára magára hagytad.... gondolom dolgozatok is, úgy elég soknak tűnik.

2015. okt. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van. Próbálok változtatni, amikor bezárkózom általában dolgozok még otthon is.

Próbálok változtatni. Szeretem őt, kötődök hozzá de inkább hétvégente tudok úgy igazán kikapcsolni és vele lenni egész nap :) és ezeket tényleg imádom, nem arról van szó hogy nem szeretnék vele lenni

2015. okt. 3. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Már bocs, mi elég szabadon kezeljük az együttlét-különlét dolgot, de csak úgy nem jut eszünkbe elmenni ebédelni és rácsukni az ajtót a párunkra.


Szóval kicsit értelmesebben kéne kommunikálnod.

2015. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!