Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy lelkiismeretfurdal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy lelkiismeretfurdalásom lett, mert őszinte voltam. Tényleg ennyire megbántottam?

Figyelt kérdés
Pár napja bántott egy dolog, amit még a mai napig felemlegettem és szomorú voltam miatta. A párom aztán már nagyon dühös lett, fölényesen beszélt velem a telefonba, h miért húzom fel magam a hülyeségeken (ami nézőpont kérdése mert számomra nem volt hülyeség,de mind1) és h emiatt már kihoztam őt a sodrából a hangulatomtól... Lecsapta nekem a telefont és másfél óra múlva mikor írt, akkor is azt ecsetelte, h ő még most is milyen ideges és örülhetek ha ez holnap átmegy rajta, mert pattanásig feszült. Nem 1x már bocsánatot kértem tőle, de ha neki nem mondhatom el ami bánt akkor kinek??? Kinek panaszkodhatok? :( :( :(
2015. szept. 16. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Hány éves a párod, 13?

Úgy viselkedik mint egy hisztis kisiskolás, fityiszt még nem mutatott?

Mondd meg neki, hogy vegyen egy stresszpárnát, nyomja bele a fejét és majd ha lenyugodott, tárgyaljátok újra.

Azért vagytok párkapcsolatban, hogy EGYÜTT oldjátok meg a problémákat.

Vagy egymásért vagytok vagy senkiért... Ez nem működik máshogy.

2015. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még ha tényleg hülyeség esett rosszul, szerintem akkor sem kell még rátennie egy lapáttal és lelkiismeretfurdalást okozni, h ő most miattam nem tud tanulni mert felhúztam, meg h milyen ideges lett...
2015. szept. 16. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakran problémázol ilyen dolgokon? Mert ha ez általános igen is bele tud fáradni az ember, hogy a másikat egy hülyeség miatt pátyolgassa, amikor saját magának is voltak gondjai. Nekem volt konfliktusom emiatt a párommal annak idején, minden egyes beszélgetés körülötte forgott, arra valahogy sosem jutott idő, hogy én elpanaszolhassam, ami bánt. Ha valaki pattanásig feszült, akkor is meghallgatja azt, akit szeret, de a végtelenségig nem lehet kibírni, hogy csak egy ember körül forog a kapcsolat.
2015. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Enyhén szólva idegbeteg a párod, ha nem tudja gombnyomásra megparancsolni, hogyan kellene érezned magad, miután megbántott. Az ilyen embereknek sokat kell még tanulniuk az egyenrangú emberi kapcsolatokról. Lecsapta a telefont? Számomra ez nem tartozik a kulturált kommunikációhoz, csak egyszer tettek ilyet velem, és közöltem, hogy második alkalommal nem fogom többé keresni. Szerintem nem neked kellene bocsánatot kérned, ezzel pont azt éri el, amit akar, a legjobb védekezés a támadás. Te érzed magad rosszul, mert ő megbántott. Ha nem ő bántott meg, hanem valami más bajod volt, amit meg akartál vele beszélni, akkor is ugyanez a helyzet, nem támaszod akkor, amikor szükséged lenne rá, pedig csak hallgatnia kellene, nem olyan megerőltető..
2015. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fél éve vagyunk együtt és ez volt az 1.eset. Nem szoktam ostobaságokon hisztizni.
2015. szept. 16. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt mondod, a mai napig felemlegetted. Nem lehet, hogy ebből lett elege, hogy nem bírod abbahagyni? Mikor először említetted, hogy reagált?
2015. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor hajtogatta h ne legyek féltékeny, bújt, puszilgatott. Nem is emlegettem, csak le voltam hangolva és mondtam is neki h majd átmegy rajtam
2015. szept. 16. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor a helyében én is ideges lettem volna.

Ha van valami probléma, le kell ülni megbeszélni, de hogy aztán napokig ugyanazt hajtogatja valaki a másiknak...


"de ha neki nem mondhatom el ami bánt akkor kinek???"

Jó, jó, persze, igazad van, de napokig ugyanazt felemlegetni neki?

Ezt úgy mondom, hogy én már sok szerettemet kergettem az idegbajba az ilyen viselkedésemmel. :)

2015. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!