Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más is van így? Itt is lakok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így? Itt is lakok, ott is lakok és már nem is tudom hol lakok valójában.

Figyelt kérdés
Most költözök a páromékhoz. Fele arányban eddig hol náluk, hol otthon vagyok. Most talán lesz munkám feléjük. Akkor tehát itt fogok lakni többnyire. Zavarodottan vagyok, mert mire otthon megszoktam, vissza belaktam magam, eljöttem hozzájuk. Itt is akkor pár nap kell míg belakok. Nem tudom a helyem, még nem érzem otthon magam náluk, de már otthon sem igen lakok, viszont az az én otthonom. Más ezt hogy élte meg, a költözést?

2015. okt. 9. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a problémát... én most kétlaki életet élek, egy héten többször vagyok a barátomnál. Sokszor úgy ébredek éjjel, hogy körül kell néznem, hol vagyok éppen...

Ez egy ilyen helyzet, de én már kezdem megszokni.

2015. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
majd ha tényleg lesz egy saját közös vackotok, az otthon lesz. De szülői ház, az "otthon" mindig otthon marad.
2015. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb problémád az életben!

900 km re élek az otthonomtól, gyakran járok haza. De semmi probléma nincs ebből, miért is lenne? Itt is vannak cuccaim meg otthon is, meg hozok is, viszek is néha.! Nem kell erre annyira rágörcsölni.

2015. okt. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! :)


Tudod, velem most történik meg az elválás, a leválás. Nem tudtam, hogy ennyire megvisel majd, ez a grátisz. Most új hely, munka, az emberek. Az állataim pedig otthon vannak. Ez készít ki igazán, mert olyan mintha elárultam volna őket. Egy szinten el is, az a baj úgy érzem. Lehet nem tűnik vészesnek, engem ez a dolog nagyon is szomorúvá tesz. Nekem ők mintha a gyerekeim lennének és most nem látom őket. Én ezt, de szerintem ők sem szokták meg.

S várom már, hogy legyen egy saját fészkünk, vagy legalábbis ahol majd ketten kipróbáljuk magunkat mielőtt veszünk valahogy egy házat. Addigra megszokom biztos. De most rossz. Nem érzem magam biztonságban, vagy hogy mondjam. Sok emberhez kell alkalmazkodni, egy egész családhoz és nem vagyok benne biztos, hogy bár jól kijövünk, ezt az ott lakósdi nem változtatja meg konfliktusokkal. Vagyis szerintem lesz majd, olyan nincs, hogy soha. Kicsit tartok ettől is. Jönnek az elvárások. Ezzel az a gondom, hogy úgy érzem, rám helyezik azokat a dolgokat amit eddig a gyereke is megbírt csinálni (aki a párom és ő férfi), de már nekem mondják, mert itt vagyok. Nem a legszerencsésebb a szülői házban "felnőni", mert sosem hagyják igazán, hogy ez teljesüljön. Sőt, ebben a felállásban soha.

Ez így összességében. Nem könnyű. Másnak vannak nagyobb problémái igaz, de magamhoz képest most ezt is elégnek érzem.

2015. okt. 10. 07:28
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Sok helyen LAKTAM már, de ÉLNI csak a saját kertes házamban tudok.
2015. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyósékhoz mész ha jól veszem ki abból amit írtál...nem jó ötlet szerintem

Azt valóban én sem jól viselném

2015. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!