Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés a férfinél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés a férfinél? Hogyan osztjátok meg a kölségeket?

Figyelt kérdés
Az összeköltözést tervezzük. A párom (F) most vesz egy házat, és hozzáköltöznék és a lakásomat albérletbe adnám. Szerintetek mennyivel kellene hozzájárulnom a költségekhez? A párom szerint fizessem ki a reszi felét és az albérleti díj felét. És ezen felül is minden felesben menne (étel, üzemanyag stb.). Én ezt kicsit sokallom. :(
2015. okt. 18. 22:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem. Ha vesz egy hazat, mihez kell alberleti dij?
2015. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

ha házat vesz akkor milyen albérleti díjról van szó???

a rezsi fele ok a változó költségek fele ok de albérleti díj????

2015. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Én sem értem. Szerinte drága egy lakás fenntartása, és járuljak hozzá: adjam oda az én kiadott lakásom bérleti díjának a felét. Hát nem tudom, ha már megvannak a bútorok stb. (nekünk megvannak), szerintem nem kell olyan sokat költeni. A mostani lakásomban is alig volt ilyen pluszkiadás. Néha egy-egy szerelő és ennyi.


Ez most úgy néz ki, hogy én minden megtakarításomat neki adom, míg ő teljesen pluszban lesz.

2015. okt. 18. 22:34
 4/37 A kérdező kommentje:
Mármint mivel a párom is most költözik be, én is viszek bútorokat, tehát az is közös.
2015. okt. 18. 22:36
 5/37 anonim ***** válasza:
Hat ugy. En nem koltoznek, amig ezt nem latja be....bar utana meg vita lenne belole....azt se fogadja el,hogy te tartalekolsz, es ha kell, beszallsz ebbe-abba:szereles, felujitas?
2015. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Ő most albérlőtársat keres vagy társat? Rajtatok múlik, hogy miben állapodtok meg, mire építitek fel az összeköltözésetek alapjait. De ha Ennyire nem díjazod az ötletét, akkor még várjatok az összeköltözéssel.
2015. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

5-ös, erről még nem beszéltünk.

Most úgy érzem magam, mintha albérletbe költöznék.

Ráadásul ez egy nagy ház, amire ninc sis szükségünk, már eleve annak a reszinek a felét is megterhelő lesz fizetni. Nekem elég lenne egy kis lakás is.

2015. okt. 18. 22:49
 8/37 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem azzal, hogy mindent feleztek semmi gond nincs, bár attól függ, ki mit dolgozik. Nyilván ha mondjuk jóval többet keres, akkor az arányok függvényében kéne felosztani.
2015. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy a rezsi+az egyéb költségek fele. De az albérleti díj felét elkéri? Na ez már gáz. Én így nem költöznék oda. Akkor inkább keressen albérlőt magához.
2015. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kéri az albérlet felét, mert az neked plusz bejovő pénz, még egyszer egy haverom mesélt ilyen eszmefuttatást, valahogy úgy adta elő, hogy igen de ha fordítva lenne s ő lakna a nő lakásába s adná ki a sajátját akkor az neki lenne plusz pénz, így tudna ő is gyüjteni, nem lehet, hogy ő is ilyen alapon gondolja? Mintha a te lakásodból ami bejön annak felét félreteszed te s felét ő. Csavaros agyuk van egyeseknek. De ha ilyen követelményei vannak én biza megmondanám, hogy ok, akkor kisebb házba akarok menni ahol nincs annyi rezsi mert az én zsebem nem bírja meg.
2015. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!