Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után nálatok ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után nálatok ez hogyan működik? Van olyan fiók/szekrény amibe nem nézhet bele a párotok?

Figyelt kérdés

Ha nem közösen kerestek albérletet, hanem úgy költöztök össze, hogy az egyikőtök már előtte ott lakott, és az ő cuccai már ott vannak. Ebben az esetben az újonnan beköltöző fél tudja, hogy a párja melyik szekrényben mit tárol? Megnézhetem mi hol van, vagy csak a sajátomhoz nyúlhatok?

Kicsit rendbe akartam rakni a fiókokat, szekrényeket mert elég nagy a rendetlenség bennük, és azt mondta hogy kutakodok a cuccai közt. Ezek szerint van valami titkolni valója? Ti mit gondolnátok ilyen esetben? Nektek van olyan szekrényetek, fiókotok, amibe nem nézhet/nyúlhat be az akivel együtt éltek?



2015. okt. 10. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

A 32 gigás pendrive-om

A "jobb ha nem tudsz róla" fiók... Ott vannak dolgok, én se sűrűn nyitom ki, szerencsére jó volt rá a lakat amit vettem :)

2015. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Együtt élünk, nincs titkolnivalója.. Ami azt illeti, rengetegszer keresi a cuccait, felforgatja a lakást, aztán puffog, megkérdez engem, én meg odasétálok az egyik szekrényhez, kiveszem amit keres és a kezébe nyomom.


A lakás közös. A számítógépe a sajátja. Ott a filmek és letöltések mappán kívül máshoz nem nyúlok. Nálunk ez lenne inkább a kutakodás.


A gépén rengeteg munkával, régebbi pályázatokkal, titkos dokumentumokkal van tele, neki is és nekem is, ezért nem nézelődünk a mappák közt, de ennyi. Ha van titkolnivalója, akkor ez nem a szekrényekben keresendő.

2015. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Én csak azért nem szeretem, ha benéz a szekrényemben, mert én képtelen vagyok benne rendet tartani, amíg az ő ruhái az övében precízen összehajtva sorakoznak... és kiröhög. :D


De nem mindenki ugyanígy van ezzel van, aki nem szereti, ha a cuccait rendezgetik. Vagy az is lehet, hogy még szoknia kell a közösködést.

Máskor szerintem szólj, hogy: gondoltam, rendet rakok a szekrényekben, a tiédben is. Mit szólsz?

2015. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A Te szitudban az a baja, hogy megszokta,hova nyul a cuccaiert es ha rendberakod/ athelyezed, akkor allandoan keresgelnie kell.

Nekunk nincs ilyen titkos fiok. Elmonduk egymasnak, hogy szingli korszakunkban mindent kiprobaltunk, amit akartunk. Most meg egymassal teljesen elegedettek vagyunk! N

2015. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már 2 éve laktam itt, mikor beköltözött.

Előtte se titkoltam semmit, most se titkolok. Ami esetleg olyan, az a naplóm, abba haragudnék, ha belenézne, így nem tartom elől, hogy ne kísértse (elég kíváncsi).

De bármikor bárhova benézhet, én is rendszeresen áttúrom a fiókjait és a szekrényét. Csokit és gumicukrot dugdos, én meg elveszem a részem. :D

Ő nem kutakszik nálam, mert csak egészséges nasikat tartok... :D


Ő sose akad ki, mikor észreveszi a bűntettet, és én se fakadnék sírva, ha egyszer rendszerezné a ruháimat vagy a tollaimat.

2015. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem találtatok még soha semmi olyat, ami gyanakvásra adna okot? Pl. fotót valakiről, blokkot, buszjegy (vagy akármilyen jegy, belépő) olyan időpontra és helyszínre amikor ti valahol máshol voltatok, vagy egy doboz gumi amikor nem is használtok ilyesmit...
2015. okt. 10. 17:49
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálunk a párom költözött hozzám, így volt praktikus. Kiürítettem neki egy szekrényt, amibe be tudta pakolni a saját cuccait. Felőlem aztán nézelődhet a szekrényekben, fiókokban, hiszen ez a közös otthonunk, egyáltalán nem zavar.

Mondjuk kezdésnek hirtelen én is furcsállottam volna, hogyha hirtelen rendet rak, átvariálja a cuccaimat, mert számára úgy átláthatóbb.


Az egyetlen, amit nem szeretek az az, ha a telefonomat nyomkodja, vagy a laptopomba bújik bele. Nem azért, mert olyat találhat, ami rossz fényt vethet rám, egyszerűen csak ezt privát szférának érzem és én is tiszteletben tartom az övét. Ettől függetlenül simán megkérem, hogy lépjen be az e-mailjeimbe és olvasson fel nekem egy levelet, vagy hogy vegye fel a telefonomat, amikor éppen olyan hív és én mással vagyok elfoglalva. Így megy ez fordítva is.

2015. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem , semmi gyanusat. Lehet, hogy motivalja az, h megmondtam neki, h eltorom a illeto csaj orrat, ha olyan a szitu. Ismer, mekkorakat utok zsakra.

De lehet, h alapbol ilyen rendes.

Amit Te mondasz: az ovszeres szitu: az egyertelmu bizonyitek a megcsalasrol.

2015. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Költőnő? ***** válasza:
nem. Összeköltözésnél sztem nincs titok, meg amúgy is; akit szeretsz az előtt minek titkolózni...? Nyilván nem turkálok a cuccai között, nem kutatom át, de ha úgy alakul h bele kell néznem mondjuk a fiókjába mert épp pakolok vagy keresek vmit: nem kell egymástól engedélyt kérnünk és mégsem éri szó a ház elejét.
2015. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, a közös albérletben oda nézünk be, ahová akarunk. Egyikünknek sincsen semmiféle titkolnivalója a másik előtt.
2015. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!