Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kedves egyedülálló lányok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves egyedülálló lányok és nők, Ti milyen kapcsolatról álmodoztok leginkább?

Figyelt kérdés

Kedves egyedülálló lányok és nők, Ti milyen kapcsolatról álmodoztok leginkább?


Melyik tenne benneteket igazán boldoggá, egy hagyományos értelemben vett klasszikus párkapcsolat (egy fiú+egy lány és harmadik kizárt) vagy inkább egy nyitott kapcsolat, amelyben nem annyira szorosak a szálak és alkalmanként esetleg helyet kaphat benne egy harmadik, negyedik szereplő is? Utóbbi alatt azt értem, hogy ketten együtt vannak – akár együtt is élnek –, mégis szemet hunynak egymás kicsapongásai, futó kalandjai felett (esetleg meg is beszélik egymással ezeket?) Mindenki írhat különben, akinek van erről bármiféle véleménye és azt képes kultúráltan megosztani.


2015. nov. 14. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Mivel volt részem ilyen hármas kapcsolatban(véletlenül alakult úgy), nem tenném még egyszer, mert senkinek sem jó.Bár ez emberfüggő van, lehet, van akinek bejön....

Nálam ez azért volt, mert egy éjszakán ismertem meg két fiút (buliban),egyik rám hajtott és otthagyta értem egy pillanat alatt a barátnőjét, egy hosszú kapcsolat után, de már én előtte pár órával kiszemeltem egy srácot magamnak és még akkor este vele is összejöttem, de csak ez után derült ki, hogy ő meg a másik barátnőm pasija és ők is szakítottak!De a legszörnyűbb az volt, hogy a két srác, mint kiderült, egymás legjobb haverjai voltak gyerekkoruk óta.Szóval akkor este elvesztettem két legjobb barátnőm, két pasi miatt, akik barátok voltak.Mindketten szerettek és én is őket.Nagyon nehéz lett volna bármilyen döntést hoznunk, senki nem akarta megbántani a fiúk egymás barátságát sem, de engem sem akartak elveszíteni.Mindhárman próbáltunk mindent úgy megoldani, hogy senkinek ne legyen rossz, de nem igazán sikerült.Évekig szenvedtünk így,végül teljesen elváltak az útjaink, mindkét fiút elveszítettem és a gyerekkoruk óta tartó barátság is véget ért emiatt a történet miatt.

2015. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi ha elírtam valamit, azért remélem érthető, közben máshová is kellett figyelnem...
2015. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kizárólag klasszikus kapcsolat, ha szeretek valakit, akkor nincs szükségem 3-ra, akkor szeretem és tisztelem annyira a páromat, hogy nem osztozom rajta.
2015. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as.

Aki mondja!

Amúgy meg nézőpont kérdése!

2015. nov. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Klasszikus
2015. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szeretjük egymást, de a párom bárkivel lefeküdhet és hozhat lányt és fiút is az ágyunkba. :)
2015. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok már egyedülálló, de azt írtad bárki válaszolhat.


Én kizárólag a klasszikus párkapcsolat, eljegyzés, házasság híve vagyok. Nekem ez a normális, hogy egy kapcsolat fejlődik a sima randizástól, a házasságig, és még utána is egyre jobban összetartozik 2 ember. Ebbe nem fér bele harmadik, sokadik fél.


Ha 2 ember kapcsolatába beleférnek az ilyen dolgok, mint 1 éjszakás kalandok, viszonyok, hármas szex stb, akkor ott nincs igazi szerelem.


Én mindig véget vetettem annak a kapcsolatnak ahol megcsalt az illető, vagy akarta volna...

2015. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!