Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mindenki, akik együtt él a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki, akik együtt él a párjával, a szülői házon kívül! Mennyi az annyi? (kilométer)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy te milyen messze laksz most a pároddal a szülői háztól (ahol régebben még velük éltél)?

Nem kell teljesen pontosan megadni, nem az a lényeg:P



2015. nov. 15. 18:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nemet és kort is írjatok, ha kérhetem:)
2015. nov. 15. 18:46
 2/11 anonim ***** válasza:
5 méter marok Marcsával a szomszédba lakunk.
2015. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7-8 km. Szomszéd település. Optimális. Nem az "átugrom papucsban" távolság, de kocsival 10 percen belül ott tudunk lenni egymásnál, ha bárkinek segítségre van szüksége. (Például volt, hogy kórházba kellett mennem az éjszaka közepén, párom maradt itthon a gyerekkel, apukám vitt be a kórházba.)
2015. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még nem tudok magamról nyilatkozni, csak a szüleimet. Anyai nagyszüleim Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében élnek, apai nagyszüleim a Hajdúságban éltek, míg éltek, amikor a szüleim megismerkedtek, apám munka miatt már Pesten élt, anyám akkor még főiskolára járt Debrecenbe, és végzés után apámhoz költözött, kaptak apám munkáltatója révén szolgálati lakást. Én maradok a városban, de átköltözök másik kerületbe, elég közel van, ha segítség kell, de elég távol, hogy papucsban ne lehessen átsétálni.
2015. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
120 km. Mi a fővárosban, ők az egyik megyeszékhelyen.
2015. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

335 kilométer, ha jól emlékszem. Már nyolc hónapja nem láttam a szüleimet és a testvéreimet.

21/L

2015. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
240 km. A párom anyukája viszont városon belül van, őt látogatjuk minden vasárnap, nagyjából 10-15 perc autóval. Nekem azért kicsit tovább tart hazajutni, meg nem is annyira szeretem a szüleimet látogatni, szóval nem megyek túl gyakran. A testvérem velünk egy városban lakik, őt gyakrabban látom.
2015. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én szüleim szintén Budapesten laknak, mint mi, de tömegközlekedéssel úgy másfél órára. Párom szülei 110 km-re laknak.
2015. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

15Km

37F

2015. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én szüleim 120 km-re laknak,3-4 óra az út, kb 3 hetente látom őket 2 napra. Ez jó is, meg rossz is. Egy részről igy sokkal függetlenebbnek érzem magam/magunkat. Más részről viszont jobb lenne az, mint ahogy egyik fenti írta, hogy csak vagy 10 km-re lakni, közel is, meg nem is. Szerintem az optimális távolság fél óra út.

Párom anyja két percnyire lakik az utca túlfelén.

2015. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!