Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Több mint 2 hete nem é hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 2 hete nem é hozzám a párom. Gyanakodjak, vagy adjak időt neki?

Figyelt kérdés

14 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, és éppen a napokban bútoroztunk össze. Előtte megvolt neki, de azóta eltelt másfél hét. Igaz hogy a költözéssel kapcsolatos rohangálás volt meg stress, plusz dolgozunk mindketten mellette, meg ugye hiányoznak neki az otthoniak de semmi testiség nincs.

Csók van természetesen, de más nincsen.

És mikor kérdezem, mindig azt mondja, hogy fáradt, nincs kedve, stb stb.

Megváltozott. Nem ölel már annyiszor, kicsit mintha lehűlt volna az egész.

A költözés előtt beszéltem vele komolyan, hogy biztosan akarja e. Igen volt a válasz, de valahogy nem volt meggyőző :/

Időt adjak, vagy ismét beszéljek vele, vagy mi tévő legyek?!

24/F

és 23/L



2015. nov. 4. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
minek játszotok házasságot, amikor nem az? Ugye, most már mit adnál neki?
2015. nov. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Had békén, megnyugszik, és minden oké lessz.
2015. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
biztos elérte amit akart, most már nem kell annyit adnia :-P
2015. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyutt..


Ezt a kérdést is te tetted fel? Csak mert több dolog is egybevág a két kérdésben.


Nekem furcsa ennél és a másik kérdésnél is, hogy egy nő miért nem örül és miért nem izgatott, hogy végre összeköltözik a barátjával. Szárnyalni kellene, hogy közös lakásban lehet folytatni a kapcsolatot. Bár biztosan fáradt a költözéssel járó mozgalmasság és egyebek miatt, de ez a nő valahogy nem örül annyira, mint kellene. Olyan minden mindegy jellegű.

2015. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ismeretlen vizeken vagyok, és ezert kérdeztem. nem éltem még együtt így nővel soha, hogy albi, stb lové, minden közös.
2015. nov. 4. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem is az a gond szerintem, hogy még nem éltél együtt senkivel, hanem inkább az, hogy olybá tűnik, hogy a hölgy olyan egykedvű azzal kapcsolatban, hogy összeköltöztetek. Virulnia kellene, sugárzania, hogy végre megtörtént, kettesben vagytok, örülhettek egymásnak. Legalábbis a párok 90%-a nagyon izgatott és örömteli ilyenkor. Hát nálatok nem ez a helyzet.


Csak Ő tudná megmondani, hogy a fáradság az egyedüli ok, amiért minden olyan semmilyen, vagy más oka is van. Beszélj vele, 14 hónapja vagytok együtt, még bőven a "szerelmesek vagyunk" életérzést kellene éreznetek. Én valahogy nem elégednék meg a "fáradt vagyok" kifejezéssel, annak fényében meg pláne nem, amit az előző kérdésben írtál.

2015. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!