Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért is vagyok szemétláda?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is vagyok szemétláda?

Figyelt kérdés

A feleségemmel válunk. Felajánlottam neki és az első házasságából való fiának (12 éves),hogy maradjanak a házban,mert van hely bőven,2 fürdő/WC és 5 szoba, emelet + tetőtér. Az új barátnőm sem ellenzi a dolgot. Persze anyósom mindennek elhordott és oltogatja a lányát.


Pedig jobb lenne a gyereknek (közel a suli és az edzés,barátai,szórakozás,ne adj isten kórház,) és az exemnek is (közel a munkahely,nem kellene lakbért fizetni,a gyereke élete sem borulna,).


Ha nem marad mehet albérletbe és akkor anyagilag szűkösen fognak megélni ha pedig a szüleihez költözik...ott semmi munkalehetőség,hiszen egy szabolcsi falucska.


A ház az enyém,a kocsik is,gyerektartást persze fizet az első férje én pedig továbbra is fizetném a srác suliját és az edzést.



2015. nov. 18. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha tiéd a ház miért is adod csak úgy nekik...? Szerintem nem szemét vagy, hanem hülye...
2015. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam,nem adom nekik a házat,annyira nem megy jól sajnos.

Csupán felajánlottam nekik egy szobát!

2015. nov. 18. 13:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? :-D :-D Te ezt tényleg normálisnak gondolod?
2015. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.-nak dobjam az utcára,hogy egy ócska lakásban nyomorogjon a fiával?

Mellesleg normálisan válunk.Semmi veszekedés,megérti és elfogadja,hogy vannak/voltak nőim és most szerelmes vagyok egy másik,fiatalabb lányba. Ő önként aláírt mindent és elenged,de szerintem ez nem jelenti azt,hogy e miatt ő és a fia nélkülözzön.


Sajna ilyen régi módi,budai úriember vagyok.

2015. nov. 18. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudok mikor élnék egy fedél alatt az új nővel,meg az exemmel aki lelépett mellőlem ... Normális nő kiforgatott volna a vagyonodból is ezek után.
2015. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Normális nő kiforgatott volna a vagyonodból is ezek után."



Felénk az ilyet úgy hívják,hogy "aranyásó" azaz egy büdös k.

2015. nov. 18. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"régi módi,budai úriember vagyok" - "vannak/voltak nőim"

Ez aztán úriember! Azt a mindenit, én is hasonlót gondolok magamról, de én éppen ezért soha nem aláznék meg ilyennel nőt. Az meg mit számít a viselkedésed szempontjából, hogy földrajzilag hol élsz? :-P


És ez a felajánlásod is maximálisan megalázó az exed felé. Én kérek elnézést férfiként helyetted :-(


Elmondom melyik esetekben vagy úriember és nem egy primitív, önző f.a.szkalap:

- veszel egy kis lakást, a saját nevedre és haszonélvezetet adsz neki rá

- a váláskor vállalod, hogy fizetsz feleségtartást, X ideig ami fedez egy normális albérletet


Kb. ez a két megoldás van, vagy döntesz, hogy "úriemberként" az utcára rakod, vagy megalázod a mostani felajánlásoddal.

2015. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7.-nek.


Feleségtartást nem kér/fogad el. De a fia oktatására szánt pénzt elfogadja és én is örömmel adom.

Lakást venni nincs pénzem.

Albérletet fizetnék,de azt sem kéri,pedig még az lenne egy jó megoldás.

2015. nov. 18. 14:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a felajánlást nem tartom olyan megalázónak, mint előttem írták, de hosszú távon kegyetlen a dolog. Hiába váltok szépen és hiába megértő a feleséged (amúgy nem, de le a kalappal előtte, hogy nem balhézik), akkor is kegyetlen neki azt látni, hogy ott van a közös otthonban egy másik nővel. És ezzel együtt az életét is tönkreteszed, hiába akarsz jót, mert nem fog tudni továbblépni.


(Fordított szituban láttam egyébként ilyet, hogy a pasi maradt a házban amit a nő kapott meg a válásnál, ott közös volt előtte. Ott annyiban "jobb" a helyzet, hogy külön bejáratú a hátsó rész, ahol lakik, de ugyanúgy ugráltatja az ex, ő megy a gyerekekért (az ex új gyerekéért is...), stb stb, valamit megmérgezi az új kapcsolatát is, mert nyilván a nője nem mehet oda hozzá, meg egyéb ilyen apróságok.)


Ilyenformán hosszú távon ez mindenkit tönkretesz, bár én a jó szándékodat becsülöm. Esetleg olyan formán tudom elképzelni, hogyha tudtok külön bejáratot nyitni, és tulajdonképpen a nagy lakásból két külön lakás lesz, tehát élhettek önállóan. Avagy megbeszélni az ügyvédekkel, hogy érjék el, hogy adj asszonytartást valamilyen formában... mert azt is meg tudom érteni, hogy egyébként nem akarja elfogadni a feleséged, hiszen ezzel tulajdonképpen még inkább függne tőled.

2015. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!