Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szemétláda exem azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemétláda exem azért szakított 2 év után, mert neki 'nem kell komoly kapcsolat'. Gyűlölöm miatta, de mindig a közös emlékeink jutnak az eszembe. Voltál már így? Mit csináljak, hogy felejtsek?

Figyelt kérdés

Első nagy szerelem mindkettőnknek, és tényleg mindenben az elsők voltunk egymásnak.

Egy mesében éreztem magam,minden jó volt vele, nagyon sok közös élményünk van, már voltam a családjával külföldön is.

Aztán pár hónapja minden felfordult,kezdett hanyagolni,de akkor is én voltam a hibás és hisztis,ha felhoztam a témát.


Egy veszekedésnél kimondtuk,hogy akkor legyen vége.Ekkor idegesek voltunk.Aztán később közöltem vele,hogy nem tudok nélküle élni, változtatott rajtam a helyzet és elnézőbb lennék.Szinte már röhejes,hogyan próbáltam kibékülni.


Erre közli velem,hogy egy ideig nem akar velem újra összejönni.Majd talán az egyetemen.Rákérdeztem az okára,azt mondta,hogy nincs ideje, ő nem akar komoly kapcsolatot(!)elég volt és nem akar lekötött lenni.


Így még soha senki nem bántott meg,azóta is csak erre tudok gondolni.Miért hülyített 2 éven át ha nem akar komoly kapcsolatot?Vagy ez egy ilyen 'szabály'hogy az ember 'ki kell élje magát' még ha van egy szerető társa,akitől mindent megkap?Suliban sokszor fogom látni.Mit tegyek,hogy kiverjem a fejemből?Még a leckékre sem tudok figyelni.

Voltatok már így?17L


2014. jún. 1. 08:34
 1/6 A kérdező kommentje:

egy utolsó semmirekellő görénynek tartom,amiért így bánt velem,ráadásul még van mersze azt mondani,hogy talán majd idővel újra.

Ha tényleg szeretünk valakit,nem hagyjuk ott semennyi időre azzal az indokkal,hogy most még nem kell komoly kapcsolat.Majd hülye leszek visszafogadni..:/

Annyira rosszul érzem magam.Hogyan felejtsek ha látni fogom?:(

2014. jún. 1. 08:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert hogy bant veled?azt irtad jo volt minden,rendesen bant veled.az meg,hogy nem akar mar veled lenni,nem bün.ha valakivel egyutt vagy evekig,az nem azt jelenti,hogy halalodik vele maradsz.igen,az szabaly,hogy kikell elni magat,mert sokkal rosszabb lesz,ha akkor bolondul meg,ha csaladja lesz.te is inkabb szorakozz,ismerkedj,csak 17eves vagy.nem te vagy az első,akit elhagytak,az elet megy tovabb.hjaaaajjj,ha en megegyszer 17lehetnek....biztos nem a sirasra pazarolnam az idöm.
2014. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért ne fogjunk mindent rá szerintem csak nem akart téged tul durván elutasítani de szerintem ő a sértődékenyebb fajta DE a veszekedéshez is 2 ember kell..... bár nem könnyü felejtsd el nem foglalkozz vele suliban és lehetéges csak a kifogásokat kereste arra hogy nem akarja ujrakezdeni
2014. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sőt,inkabb meg tiszteld,hogy egyenesen megmondta,mert huzhatta volna honapokig is,es megcsalhatott volna egy csomo növel.
2014. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem,nem mondta meg egyenesen.Először annyit mondott,hogy idő kell neki,hagyott reménykedni,hogy minden jó lesz.

Mire mindenhogyan próbáltam vele békülni akkor bökte ki,hogy nem akar komoly kapcsolatot.Akkor miért vette velem olyan komolyan?Miért tervezgetett előre?Egy csomó olyan párocska van a környezetemben,akik együtt fejezték be a sulit,utána együtt léptek tovább,szeretik egymást.

Mindent megtettem érte,erre 2évet azzal zár le,hogy neki már nem kell.De ezt hiába magyarázom, azon van a lényeg,hogy hogyan felejtsek?:/

2014. jún. 1. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akármennyire is mindenki belenyugvóan írja, hogy természetes, meg ki kell élni magát, meg jó ez így stb... a másik félnek ez borzasztóan fájdalmas tud lenni! Akármelyikőnkkel ha ez előfordult volna, derült égből villámcsapás és egyikőnknek sem esett volna ez túl jól... szóval szerintem szervezz csajos dolgokat a barátnőiddel, menjetek kirándulni, szórakozni, kicsit igyál, kicsit rúgj be, de azért ne csússz mássz :D A lényeg, hogy gyakran legyél társaságban, akik elfeledtetik veled a dolgokat :) Most úgy is jön a nyár, nem lesz suli, nem fogod látni majd 2 hónapig, lehet addigra majd enyhülni fog picit a hiány, de meglátod, lesz jobb! :)Csak keress olyat, aki megérdemel téged! :)
2014. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!