Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pár találás kutyával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár találás kutyával?

Figyelt kérdés
Úgy alakult hogy párommal 5 és fél év után szétmentünk. A másfél éves kutyánk nálam maradt. Kinek mennyire volt nehéz olyan párt találni aki elfogadta a kutyájával együtt és miután komolyra fordult a dolog még össze is költözött veletek a másik? Nyilván a kérdésem arra irányul lehet-e így párt találni. Szeretnék családot is de a kutyust semmi esetre sem hagynám el. 28/N
2015. nov. 18. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Mekkora a kertetek?
2015. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
100%

Mert a férfiak szörnyetegek,akik nem szeretik a kutyákat,vagy mi? :D


Nálam van olyan fajta,ami pont,hogy előny is lenne,könnyebben szedne fel vele :D

2015. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha a korodban lennék, egy németjuhásszal fel tudnál szedni, de egy palotapincsivel nem.
2015. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy idióta volt,aki a 2kg-os kutyámat nem fogadta el,majdhogynem féltékeny is volt rá,meg nem is szerette a kutyákat.Ezen kívül mindenki elfogadta,más választás nem maradt :)
2015. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Kutya =

- kelés reggel 6-kor és pisiltetés

- du 2-3 óra kötelező séta

- tiszta szőr minden


Kösz nem.

2015. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már a kutya miatt parázzál! Eleve, ha kutyás vagy, olyan helyeken fordulsz meg, ahol a többi kutyással is találkozol: kutyasuli, futi, park. A kutyások közt is rengeteg szóló pasi van. Lépj be kutyás csoportokba is.


Nekem is van kutyám, és elég sűrűn előfordul, hogy vadidegenek megállítanak, hogy pár szót váltsanak velem a kutyáról. Köztük pasik is. Szóval ez nem hátrány a te szempontodból.

2015. nov. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

En vittem az elso talalkozora a draga kutyam. Ha ellenszenvet lattam volna a pasimon, nem lett volna tovabbi talalkozas a pasimmal.

Csak olyan ruhat veszek, amire nem tapad a kutyaszor illetve hamar lejon. A lakasban meg nem a kutyaszor a dominans, hanem a kosz. Nem takaritassal toltom a szabadidom.

N

2015. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Nem kertes házban élek hanem panelba. Egy 28 kilós amstaffal :) lemozgatva le van. Járunk kutyasuliba is. Igazából nem görcsölök "annyira" a pasikérdésen de nyilván jelen helyzetembe megfordult a fejembe és lehet én reagálom túl. Amúgy naponta takarítok tehát nincs ruhákon szőr illetve lakásba sincs éktelen...szerintem stresszesebb meló időszakba több hajam van a lakásba mint kutya szőre :) lépcsőházba is imádják akkor ugat csak ha kell amúgy mindig csöndbe van sose vinnyog. Amúgy az én életembe még jó hogy hozott egy kis rendszert. Rám is fért...legalább lefoglal sokszor és többször kimozdìt. Plusz formálódáson is sokat segített :)
2015. nov. 19. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Legyen az elso talalkozo seta es vidd a kutyad, de ne szolj rola. Rogton eszreveszed, h szereti-e. Ha nem, akkor a pasi kiesett a jatekbol. Utolso elotti kommentelo vagyok. Mi is apro belvarosi lakasban elunk egy heves vermersekletu terrierrel. Nade en is heves vermersrkletu vagyok, igy igazan egy hullamhosszon vagyunk! Mi is jarunk futni vagy elkuldom az egyik szulommel, h szaladjon szabadon a kutyam.

Csalad? A staffi kifejezetten csaladcentrikus kutya! A pasast szurd ki inkabb, h csaladcentrikus-e. A tundermokus kutyadat buszken mutasd be es a pasit is a kutyadnak. Vagy egyutt futnak vagy kergetni fogja...

N

2015. dec. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7/9 es 9/9-es kommentet irtam en.

N

2015. dec. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!