Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Túlzás lenne karácsonyra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás lenne karácsonyra ennyi mindent kérni?

Figyelt kérdés

A párom már korábban megkapta tőlem az ajándékát, még amikor dolgoztam (graf.kártya, 50 ezer Ft). Most nem dolgozom, bár van megtakarított pénzem.

Karácsonyra 10 ezer Ft értékben néztem ki valamit (táska és smink), de félek, a párom úgy fogja érezni, hogy nem elég, hogy nincs munkám, de még le is húzom.


Vissza kéne fogni magam?


(Előtte jól álltam anyagilag, kb bármit megvehettem)


2015. dec. 1. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak es kizarolag te tudhatod, hogy milyen viszonyban vagytok a paroddal es mi fer bele a kapcsolatotokba vagy mi nem.
2015. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
100%
Szerintem nem,de ez az ő anyagi helyzetétől is függ.
2015. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem olyan sok, pláne hogy te sokkal nagyobb értékben adtál neki ajándékot.
2015. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha attól teszi függővé egy 10 rongyos ajándék megvételét, megérdemled-e,hogy van-e munkád,az régen rossz.

Te vettél neki 50-ért,kapsz 10-ért,nem is értem a kérdést.

Azt sem,mi köze van a karácsonyi ajándékodnak a munkaviszonyodhoz.

2015. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Nekem nem lenne képem előírni a páromnak, hogy mit vegyen nekem ajándékba. Persze, szóba kerül, adok neki támpontot, hogy minek örülnék (és visszafelé is persze), de nem tolok az orra alá egy listát, hogy ezt kérem ennyiért és ennyiért, köszike.

Jelen szitut meg főleg azért tartom gáznak, mert ennyire fontos kiemelni, hogy te bizony ezt eddig megengedhetted magadnak, úgyhogy ez most is járna neked, és különben is belefér, mert bezzeg te mit adtál. Ajándéknál sosem rublikázunk, hogy ki mennyit költött a másikra, ez általános iskolában volt a divat kalapozásnál, hogy ne legyen ciki, hogy nem ugyanolyan értékben adok és kapok...


Persze nem ismerem párod mentalitását, ha amúgy jól éltek, akkor simán lehet, hogy nem akad fent a dolgon, de én a saját szempontomból ezt túlzásnak tartanám. Nem az összeg, hanem a mentalitás miatt.

2015. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opened paradise ***** válasza:
2015. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!