Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hosszabb távon együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hosszabb távon együtt tudnátok járni egy olyan lánnyal, akinek HÉT fiútestvére van, ennek következtében teljesen fiús a gondolkodásmódja?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére ugyanúgy a fiúkhoz vonzódik, mint más heteró lány. Amúgy tényleg nagyon szép. A fiúkhoz hasonlóan ő is meglehetősen ösztönember, dúl benne a szexuális vágy. Akit megkíván, azzal lefekszik.
2015. aug. 1. 16:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és NEM cigány!!!
2015. aug. 1. 16:58
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha megáll mindenkinek, akkor a hosszú távú kapcsolat esélytelen. Egy r.i.n.g.y.ó., így nem kéne.
2015. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Hááát... a szexuális vágy, perverzség jöhet minden mennyiségben, de az hogy lefekszik akárkivel akit megkíván... nem mondanám fiús gondolkodásmódnak. Én férfi vagyok , 20 éves... és egy lánnyal feküdtem le eddig, mert vele voltam kapcsolatban. Ez a lány nem fiús az én szememben, hanem egy ribi.
2015. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
A fiús gondolkodásmód nem is olyan nagy probléma, sőt! Talán még jobban is járna sok férfi, ha hozzájuk hasonlóan felvilágosultan, racionálisan, logikusan tudna gondolkodni sok nő. A testvérek száma és neme sem akadály.
2015. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Testvérektől nem lesz senki "ösztönember". Az, amilyen közegben felnősz, csak a toleranciádat növeli a családtagjaidhoz hasonló emberek felé. Fiús gondolkodású sem leszel csak azért, mert megérted a fiúkat.

A jellemzésed helyesen úgy hangzana: könnyűvérű, csapongó nő, aki ismeri és tolerálja (talán még osztja is) az átlag férfiak érdeklődési körét. Az "ösztönember" egyébként nem kizárólag szexuális vágyat, hanem akaratosságot (akár gátlástalanságot, agressziót) és lobbanékonyságot is jelent, vagyis az érzelmei vezérlik, pont azzal ellentétesen, mint amit egy korábbi hozzászóló írt (vagyis aki szerint az ösztönember gondolkodása logikai alapú).

2015. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RRR ***** válasza:
igen
2015. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Hát, a komoly kapcsolat alapja az, hogy csak egymással fekszünk le.

Szóval járni nem, egyebek szóbajöhetnek.

2015. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!