Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig érdemes szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig érdemes szerintetek randizni, akár együtt is járni valakivel, amíg még nem vagytok belé szerelmesek?

Figyelt kérdés
Illetve ti mennyi idő után éreztétek, hogy szerelmesek vagytok a barátotokba/barátnőtökbe?
2014. okt. 23. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem látod kizáró okát szerintem lehet. Persze ilyenkor azt is át kell gondolni, hogyha egy párhetes futó-kapcsolat lesz, akkor a szakítás milyen hatással lesz az életedre. (Pl.: ha együtt kell utána dolgoznotok.)
2014. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán voltam még szerelmes, pedig 3 éves kapcsolatom is volt. Mindezt nőként. Ilyen típus vagyok, ettől még nem vonulok apácazárdába.
2014. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. és te hogy iselted el úgy a pasit? Próbáltam ezt így én is, de mikor volt mellé még 20 másik bajom, az meg így bújás-úgy szeretgetés, így nyuszika, úgy mittoménmi, hát az agyvérzés határára kerültem már tőle.
2014. okt. 24. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem volt se bújás, se nyuszika. Nem szeretem a nyámnyila pasikat, így nem is kezdek ilyennel. Tudják rólam, hogy nem vagyok egy romantikus alkat, így is állnak hozzám.
2014. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!