Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Több éves kapcsolatnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolatnál, ugyanolyan maradt mint az elején?

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve vagyunk együtt és valahogy nincs meg az mint az elején. Pl: ha nem találok ki programot akkor otthon ülnénk folyamatosan.Akkor beszélgetünk ha én beszélek, magától nem dob fel semmit. De nem is nagyon érdekli.Ilyen dolgokra gondolok,hogy nálatok is változott ez?

Köszönöm előre is.


2015. dec. 3. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez átlag így szokott lenni.6 év rengeteg .A szerelem átalkul mély szeretetté.Sajnos ez természetes.Viszont fellehet dobni!
2015. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom, mi lassan 4 éve együtt vagyunk és még mindig tudunk új programokat kitalálni és új dolgokat megtudni a másikról. Én személyszerint Minden nap kicsit jobban beléesek.
2015. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, az érzés is változik, persze. Szeretem őt ugyanúgy, csak hogy mondjam " unalmas " így. Mindig én lepem meg, nekem van ötleteim, hogy hova akarok elmenni stb.
2015. dec. 3. 13:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, ezt elfelejtettem odaírni :)
2015. dec. 3. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanolyan. Nálunk elromlott, csak az első 2-3év volt jó.
2015. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom.
2015. dec. 3. 13:13
 7/7 anonim válasza:
100%
Mi 5 éve vagyunk együtt a párommal (most már férjemmel). Sokszor én is laposnak érzem a dolgot. Sok a munkája és tanul is mellette, így aztán nincs kedve ide-oda menni sem. A barátainknál már mindenhol baba van, így leginkább ketten tudnánk menni, úgy meg igazán nincs kedve. Most találtam ki azt, hogyha meglesznek a vizsgái (jövő hét), akkor elmegyek vele randizni. Amikor megismerkedtünk rengeteget jártunk kettesben kávézóba, olyan helyekre, ahol beszélgetni tudtunk. Mondtam is neki, ha rajtam múlik biztosan menni is fogunk. :)
2015. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!