Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 6 randink volt eddig 1,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 randink volt eddig 1,5 hónap alatt, és már felmerült részéről az összeköltözés, hihetek neki?

Figyelt kérdés

Én 28 éves nő vagyok,ő 40 éves férfi.

Elképesztően rossz a műszakbeosztásunk,én 1,ő 4 műszakba jár,és van köztünk 60 km.

Amikor tud,jön hozzám autóval,eddig csak ez a 6 alkalom volt,de Facebook-on és Viberen minden nap beszélünk.

Nekem ő nagyon fontos,már szerelmes vagyok belé,és ő is mondta,hogy érez irántam valamit.

A 2. találkozónk óta mindig szeretkezünk,ha eljön,és rengeteget beszélgetünk,meséli a terveit,amelyben már én is szerepelek.

Mindez számomra olyan hihetetlen,mert már annyit csalódtam,és volt,hogy olyan csúnyán átvertek,hogy azt hittem,sosem tudok újra mást szeretni (ez 2 éve volt),és most itt ez a Férfi,akibe beleszerettem,szeretném elhinni,hogy sikerülhet,de mégis úgy félek.

Amúgy már 1 éve ismerem őt,csak valamiért most vettük észre egymást.



2015. júl. 23. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell fedő a feje fele.
2015. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagytok tinik.Az első néhány alkalom után már képben van az ember tapasztalatai alapján,nem kell már 60randi,el tudja mindenki dönteni mit akar.Ilyenkor már nincs időhúzás.Ha nem klaffol valami,gyorsabban is lépnek az emberek más irányba,ami jelen esetben nem így van.
2015. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy negyvenesnek hihetsz. Ők nem 'kavargatni' akarnak, hanem egy normális, érzelmeken alapuló megállapodott kapcsolatot. Nem viszonyíts a régi csalódásokhoz, ahhoz semmi köze nincs. Mindig kell a bizalom, ha valami újba kezdünk. Anélkül nincs semmi.

Legyen hited, mert érzelmed is van. :)

Sok boldogságot kívánok hozzá nektek.

2015. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:)


Hasonló helyzet volt nálam is. Osszejottunk, én 1 muszakos voltam, ő 4. 50 km volt köztünk. 23 évesek voltunk. Nekem volt hetvegem, neki még az sem. Volt, hogy véletlenül pont hétvégére esett a 2 pihenonapja és az egész hétvégét együtt töltöttük. Meg mikor delelottos volt is rengeteget talalkoztunk/aludtunk együtt. Másfél hónap után eldöntöttük, hogy nézünk alberletet. Igaz nem 6 randi volt, sokkal több de ez most mindegy. Nem mondom hogy könnyen ment az eleje. Voltak nehezsegek. De megoldottuk. 2 év telt el,házasok vagyunk, minden rendben, azt hiszem jól döntöttünk. :) és 23 éves fejjel, gyakorlatilag a bulizós korszakunk után, ti még erettebbek vagytok.

Egyébként ha nem probaljatok ki sose derül ki.

2015. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!