Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, titeket zavarna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stefan88 kérdése:

Lányok, titeket zavarna egy kapcsolatban, ha a srác cukorbeteg?

Figyelt kérdés
Egyes típusú cukorbetegség. Különösebb "hátrány" nincs ezzel, enni ugyanazt eszi mint más, csak ugye kerüli a cukros, édes ételeket/italokat és étkezések előtt inzulint add be magának. Jó, persze, tudom, hogy ez elég idegen sokak számára és megijeszt sokatokat az ismeretlen. Csak kiváncsi lennék a véleményetekre. (Főleg a 19-25 éves korosztályéra).

2015. dec. 15. 08:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna. Meg kell tanulni a betegséggel együtt élni.
2015. dec. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Ne előttem szúrja be magának az inzulint, cserébe én se ájulok el :D Egyébként nem probléma.

22/L

2015. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Egyesnek köszönöm a válaszát :D


Kettes, pedig pont a pucér seggembe kéne valakinek beadnia és rád gondoltam :D


Bocs, viccet férle téve úgy érzem te viszolyogsz az ilyentől :D Sajna van ilyen, az ilyen esetben lehet nem szerencsés :D

2015. dec. 15. 08:31
 4/15 anonim ***** válasza:

Legalább én se innék/ennék cukros dolgokat, nincs aki a rosszba vigyen, így egyáltalán nem zavarna. A tűtől se viszolygok, amíg nem felém közelít, szóval ez a része se zavarna.


25N

2015. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az egészségügyi része nem zavarna. A tűtől sem félek, ha kell, beszúrom neki én is.


Egyedül ebben az lenne a rossz, hogy én imádok cukrászdába járni, hobbiból legalább heti kétszer sütök valami finomságot, mert iszonyú édesszájú vagyok. Ugye, egy cukorbeteg ember mellett viszont... Nehéz diabetikus baklavát vagy bejglit (ha már ugyebár itt a karácsony) sütni (ami finom is, tegyük hozzá). És nem viccelek, nekem a sütisütés tényleg hobbi, persze, jó dolog azt utána megenni, de sokszor csak a sütés kedvéért csinálom, és hiányzik, ha nem tehetek így. Meg oké, ezt még elfogadnám, hogy nem sütök minden második héten zserbót, de nagyon sok közös programról kellene lemondani, amit én különben szeretnék. Nyáron fagyizni, most a karácsonyi vásárban forralt borozni, kürtös kalácsozni, egyszerűen csak forró csokizni itthon a tévé előtt, ilyesmi. Ez esetleg okozhat némi konfliktust közöttünk. De nyilvánvalóan nem lenne kizáró ok. Ha netalán szimpatikus lennél és összejönnénk, nem kérdés, ki igazodna kihez az igényeit és szükségleteit tekintve.

2015. dec. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kávézni én is szeretek, de azt lehet édesítővel is inni. Azt, hogy te mondjuk tejszines fagyis habos cappucinót iszol, nem izgatna :D


A süti sütés már más tészta, persze én simán kibírom, hogy nem eszem maximum megkóstolom, van annyi önuralmam, ez inkább feléd lenne kérdés, mennyire esne rosszul ha dolgozol vele és csak te élvezed. Amúgy nem szokott rosszul esni, ha mellettem tömik magukba a haverjaim is a chipset, pogácsát, ropit meg hasonlókat, nincs ezzel baj.


A karácsonyi vásáros forraltborozás, nah az egy más tészta, mert azt én is szeretem :D De kis mennyiségben az is megoldható, max nem kisérem le mézeskaláccsal :D

2015. dec. 15. 09:36
 7/15 anonim ***** válasza:
nem. régóta csak édesítővel sütök, és semmi fura nincs benne.
2015. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Van is egy ilyen vicc, hogyha a férfi cukorbeteg, a nőnek meg fehérfolyása van, akkor gyerekük lehet hogy nem lesz, de finom habcsókot tudnak készíteni :D
2015. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

komolyra fordítva a szót..

...ezzel együtt kell élni...kinek ilyen, kinek olyan problémája van...tudósok ezrei dolgoznak azon, hogy könnybbé tegyék e furcsa"betegség", de inkább állapottal való együttélést..

ha jellem a pasi, gyáltalán nem zavarja, ha a párja sütit eszik, habos,cukros kávét iszik..


ezrek, tízezrek élnek így..ez egy életforma, ha nem is könnyű..

ha szereted a srácot, fel sem fog tűnni, hogy szúrja magát..


állítom, az orvostudomány nemsokára valamit erre is kitalál..

2015. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem lenne gond. Bár én rosszul vagyok a tűtől, ájulás közelébe kerülök a látványtól hogy a bőr alá kerül, így addig átmennék a másik szobába. :)


Akkor van gond (inkább a másik félnek, lelkiismeret furdalása) ha tényleg, mint én is,sokat süt édességeket.De sok múlik a kommunikáción!


Amúgy ismeretlenül is nagyon tisztelet, hogy van benned önuralom!! :)

Az viszont számomra gond lenne ha nem lenne! Nem tartaná be a dolgokat, utána pedig csodálkozna az illető, hogy rosszul van, romlik az állapota. Na akkor biztos zavarna, hisz ő tehet róla és mégse tesz érte.

2015. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!