Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kolis cukorbeteg srác kér...

Kolis cukorbeteg srác kér segítséget. Tejberizst szeretnék főzni. Az édesítőszert mikor rakjam bele? És mennyi kell? Ez a tablettás édesítőm van. Anya mindig olyan jól megcsinálja, csak nem akarok azért hazaszólni.

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A tejbe tedd, még mielőtt a rizst belekavarnád, had olvadjon el.
2014. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Külön főzzem a tejet meg a rizst? Egy 8-10 tabletta elég, nem?
2014. febr. 16. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Felforralod a tejet (1 szem pötty = 1 szem mokkával), majd beleöntöd a rizst, és kavargatás mellett megfőzöd.

Ízlés dolga, ki mennyire édesen szereti, másrészt az sem mindegy, hány deci vagy hány liter tejből készíted. Szóval én nem vagyok édes-szájú, de a fél liter tejhez ha 3 pöttyöt raknék, lehet, hogy már túl édesnek találnám.

2014. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én cukorbeteg vagyok, de főzés közben nem rakok a tejberizsbe édesítőt, csak utána. A tablettást fel lehet oldani forró vízbe, és utána azzal édesíteni.
2014. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!