Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavar a párom munkahelye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a párom munkahelye?

Figyelt kérdés
A párom nem rég úgy döntött, hogy elmegy hajóra dolgozni. Eddig is zavart a vendéglátás, mert azt tudjuk milyen, én is dolgoztam benne, de így, hogy több hónapra elmegy... Ti hogyan bírnátok? Van tapasztalatotok, véleményetek? Lehet egyáltalán bármi beleszólásom ebbe? Nem szeretnék hónapokat távol lenni tőle, és nem egyszeri munkáról lenne szó, hanem 3-4 évig ezt szeretné csinálni.. 23/n, 25/f

2015. dec. 17. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Csak tudnám, hogy ezt miért nem vele beszéled meg! Ha problémád van, (hisz az van, a kérdést is remélem magadnak tetted fel, hisz csak neked van bajod vele) akkor miért nem a pároddal beszéled meg?

Ennyire nehéz kommunikálni egymással?

2015. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Missi_Key ***** válasza:

nem sok beleszólásod van. nyilván fordítva te sem örülnél ha meg akarná mondani mit csinálj...

de beszéld meg velemiért zavar..

2015. dec. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Én is el akartam menni hajóra dolgozni. Nagyon jól fizet ha jó vagy abban, amire felvettek. Kitűnő angol tanulási lehetőség, és tapasztalatszerzés.


Támogatnod kellene. Párom támogatott, nagyon jól esett, de nem mertem belevágni, és annyi pénzem sem volt, hogy kiutazzak.


Ha a párom nem támogatott volna én elgondoltam volna, hogy mennyire ő az igazi. Fél év alatt simán összeszed pár milkát tisztán, ha csak az anyagi oldaláról beszélünk. Rossz lesz persze, de neki rosszabb lesz... ő megy idegen környezetbe, neki kell megfelelnie új helyen, új (ráadásul nem magyar) emberek között.


Önző vagy, csak magadra gondolsz, hogy te mit nem szeretnél. Engedd el, és támogasd. Vagy szakíts vele, de ne merd lebeszélni az útról, ha van annyira bátor, és nekivág. Sok sikert neki!

2015. dec. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki okos. A dolgot ugy ertekelem hogy fiatal házasok vagytok és ugye gyerek meg nincsen Ha ez bejonnek megalapozhatjatok jol a jövötöket de bizony fenn áll hogy ugye emberböl van mindenki és ha idegen helyen valami egerészés felmerülhet akkor annyi a kapcsolatnak. Gondolom ez is egy ok szoval meg kell beszélni és merlegelni hogy félre dugas meg ilyenekröl is szó can ha Nem is beszélünk rôlla!
2015. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt már példa erre a történelemben hogy kiküldetésben volt a hazastárs egyik tagja - dire Nem emlitem ferfi vagy nö mert mindegy bármi él elöfordulhat baleset - szoval ment jol a bicigli dölt a mág jött a lôvé rendessen de az egyik nek csak viszkedett a nemiszerved aztan viszont a került csak alkalmi kapcsolatban mondhatni érzelem nélküli fizikai értelemben végzett szükséges kielégülés esetén fordulj elö aztan vége lett a kiküldetésnek minden vissza került a régi kerékvágásba együtt éltek de.......aztan idövel egy véletlen folytán kiderült az until alkalmi kapcsolat ami felborult ota a hazasságot addigra gyerek is volt és alválltak pedig semmi érzelem Nem volt csak magyarul a nemi kielégülés de megrontotta a baleset a tudatot hogy ez elöfordulhat. Erre orientálodj kedves kérdezö mert emberek husbôl és verböl vagyunk és az érzéseket tomboy ka az ember én ha a libidó Nem tud uralkodni magán büntetlenül. Tudom TE egy szent fazék vagy és a párod is a megtestesült hüség mintaképe de ezzel számonlni kell mert mondom emberek vagyunk és senki sem tökéletes és sajnos emberek hibáznak csak Sokan Nem veszik tudomásul és Nem béznek szembe a tényekkel!
2015. dec. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!