Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetbnen, mi lenne a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
A párommal messze lakunk egymástól több mint 300 km, meguntuk az ingázást és össze szeretnénk költözni. Én mennék, mert náluk több az állás lehetőség ő 29 én 24 vagyok, két lehetőség lenne. Az egyik,hogy megyünk albérletbe, a másik pedig hogy hozzájuk költözök, ők családi házban élnek, a felső szinten lennénk, mert tesója már elköltözött. Anyagilag ugye jobb lenne ha náluk lennénk de kitudja hosszú távon működne-e.. Jó a viszony a szüleivel. Nem igazán tudjuk melyik megoldás lenne a jobb, helyesebb. Sajátot egyelőre még nem szeretnénk.
2015. dec. 25. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem költözz a szüleihez. Anyagilag biztosabb meg akkor ott vannak jobb álláslehetőségek. Ha meg jó a viszony akkor nem lehet olyan nagy baj.

de hát ha belegondolsz..mégis jobb a szüleinél mint távol egymástól...nem? :D

2015. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha külön lakrészetek lenne, akkor szerintem mehettek simán a szüleihez. megvan a kellő privát szféra, és még spóroltok is :)
2015. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
én z albérletre szavazok. Maradjon meg inkább az a jó viszony. Együttlakáskor törékennyé válik az.
2015. dec. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Èn is laktam anyósèkkal,nagyon jó a kapcsolatom velük.De külön akkor is sokkal jobb.
2015. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben nyugodtan lakhattok szerintem a szüleinél, nektek is össze kell szokni, azért 300km távolság után hirtelen ilyen közel kerülni egymáshoz akkor is kihívást jelent mindkettőtök számára ha imádjátok egymást. :)

Ha pedig tényleg működik és úgy néz ki hogy anyagilag is rendben vagytok, neked is lesz ott munkád akkor fél év múlva vagy amikor kényelmes mehettek külön albérletbe és akkor ott meg már csak kettecskén vagytok.

2015. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!