Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hol élnétek szívesebben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol élnétek szívesebben? Olyan helyen ahol nagyon szeretnek, te viszont kevésbé őt (őket), illetve ahol kevésbé szeretnek, de te őt (őket) nagyon.

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban csak ez a két lehetőség van.
2016. jan. 1. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor inkább élek egyedül. Bár az első esetben jó kis Úrnő lehetnék. :D A második felejtős, olyat eleve nem szeretek, aki engem nem szeret.
2016. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább az első. Amúgy sincs sok önbizalmam, ezért ha valaki szeret, akkor nekem nem kell sok ahhoz, hogy én is viszont. Viszont ha valaki nem szeret, akkor én csak utálom magam, ami nyilván nem jó.
2016. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első.
2016. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első
2016. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
inkabb az elso
2016. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!