Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lenne esélyetek egy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne esélyetek egy sokkal jobb csajjal járni, mint a barátnőtök, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tekintsünk el attól az időszaktól, amikor még tart a lángoló szerelem... mondjuk néhány éves kapcsolatot nézzünk, ahol amúgy minden stimmel.

Én most sajnos ilyen helyzetbe kerültem, megismertem egy lányt az egyetemen, PhD hallgatóként tartok ott órát, ő segítséget kért tőlem a vizsga előtt. Igazából már első ránézésre nagyon tetszett, mikor először láttam az órán, de miután most sokat tudtunk beszélgetni és ott ült mellettem, fúú hát ilyen óriási vonzalmat még soha életemben nem éreztem. És emellé egy nagyon kedves, jó humorú lányt képzeljetek el, szóval azon kívül, hogy tökéletes a külseje, a személyisége is nagyon vonzó.

Ennek ellenére úgy voltam vele, hogy nem foglalkozom vele (bár ez a segítségkérése még decemberben volt, azóta se megy ki a fejemből egy percre se), de most pár napja írt nekem, hogy milyen nagy hatással voltam rá, és szívesen találkozna még velem. Felhívtam ezután, elmondtam, hogy nekem ennyire még senki nem tetszett (ezt talán nem kellett volna, de így van), de van barátnőm, és így nem szeretném, hogy találkozgassunk. Azután írt még egyszer, hogy szerinte abban még nincs semmi, ha egyszer kétszer találkozunk, ha már tényleg ennyire tetszem neki, megígéri, hogy nem fog hozzám érni meg semmi.

Erre nem tudom mit kéne lépnem, én egyébként tipikusan oylan srác vagyok, aki senkinek nem tetszik, erre jön egy ilyen lány, akiről álmodni se mertem volna eddig...

Tudom, hogy szemétség, hogy róla álmodozom, de örülnék olyan válaszoknak, akik tényleg beleélik magukat a helyzetbe, és az alapján adnának tanácsot.

26F


2013. jan. 21. 22:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
sajnos nem tudtam elképzelni, hogy én valaha PhD hallgató leszek, úgyhogy nem tudtam beleélni magam
2013. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod, mit lépj.:)
2013. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
rátapintottál a lényegre :)
2013. jan. 21. 22:33
 4/20 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy bunkónak fogok tűnni, de ha ennyire jól megvagytok a másik lánnyal, talán őt kellene választanod, csak nehogy úgy járj vele, hogy a végén kiderül, nem is olyan jó az a jó...
2013. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát barátom te is megéled ezt a helyzetet ... én is megéltem pár hete.. dobtam is a csajom jártam az újjal 3 hetet és szakítottunk ,majd vissza mentem a volt csajomhoz akihez eléggé megalázó volt.. a helyzet ugyanaz csak éncéppen 16 vagyok :D Szerintem maradj a barátnõddel..
2013. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

"sokkal jobb csajjal járni, mint a barátnőtök"


Alapból ha lesz barátnőm akkor ő lesz "legjobb csaj" a szubjektív listán.

2013. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Tökéletes ember nincs és, ha ez mind igaz amit leírtál és ennek az über szuper lánynak nincs barátja akivel már több éve kapcsolatban van ott valami defektes. Te tudod, hogy a biztos kapcsolatodat feladod-e egy futó kalandért, mert tartsd azt észben, hogy minden kiderül mindenki lebukik egytől egyik. Ez a te döntésed kettő egyszerre nem lehet sajna, mert az egyik menni fog. Senki nem tudja jobban a választ helyetted.
2013. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Csak nehogy úgy járj, mint Johnny Depp.


hahahahahahahahahahahahaaa


[link]

2013. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nyáron szakított a barátjával, előtte ha jól tudom 4 évig voltak együtt, már nagyon más irányt vett az életük azt mondta, szóval egyébként nem tűnik egy kicsapongó lánynak. Bár tény, hogy ennyi idő alatt nem ismertem meg rendesen. Ezért is nem tudom, hogyha tényleg találkoznánk 1-2 alkalommal, az mennyire férne bele (úgy érzem, hogy nem fér bele, de közben talán mégis ez lenne a megoldás, megcsalni biztosan nem fogom a barátnőm, ha találkozunk se)
2013. jan. 21. 22:44
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd el a barátnőd és ne is kíséreld meg h találkozz vele.
2013. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!