Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek egy párkapcsolatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy párkapcsolatnak elengedhetetlen része a veszekedés?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömtől hallottam,hogy őt az frusztrálná,ha nem lenne egyáltalán veszekedés (és itt nem a vitára gondolt) a párkapcsolatában
2016. jan. 4. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1-2 mindig van, de én egy kis mennyiségű veszekedést még kezelhetőnek tartok, kicsit fűszerezi is a kapcsolatot :P
2016. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én barátnőm lenne veszekedős, annak a vége "rövid kapcsolat" nevű klasszikus lenne. Nem szeretek vitatkozni, főleg nem a semmin.
2016. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Ahol nem lehet veszekedni, ott az egyik fél el van nyomva. Olyan meg nem létezik, hogy 2 ember folyamatosan nyugodt és mindenben egyetért. Az egy kamukapcsolat.
2016. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindig gyanús, amikor valaki azt mondja, hogy ők sosem veszekednek, ahhoz nagyon nyugodtnak kell lenni. Nálunk is előfordul, hogy néha nem a legszebben szólunk egymáshoz, ennek általában nincs köze a másikhoz, csak éppen frusztráltak vagyunk valami más miatt, és ilyenkor a másik kis apró szokása miatt robbanunk egyet. Aztán lenyugszunk, és egy bocsánat bőven elég is. Engem feszélyezne egy olyan kapcsolat, ahol ebből komolyabb sértődés lenne.

Azonban ha konkrétan a másikkal van bajunk, azt nem ilyen stílusban közöljük.

2016. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4


És akkor generálni kell a semmiből vitákat? Csak úgy random?


ahogy észreveszem pont ez van sok helyen. Tök oké mnden aztán a nő nekiáll sárkánykodni mert csak. A legtöbb vitatéma tipikus "ki nem szarja le?" dolog.

2016. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem. mi is vitázunk néha, de nem veszekszünk. jobb is így, engem bántana ha mindig harag lenne köztünk.
2016. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6 Dehogy kell generálni a vitákat. Az a lényeg, hogy ha valakinek valami baja van, akkor azt mondja meg, ne fojtsa el. És ugye az őszinteség szülhet vitákat. De ha éveken át minden szarhoz jópofiztok, akkor egyszer valaki robbanni fog és jön a tányércsapkodás.
2016. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#4 veszekedés meg a vita nem egy és ugyanaz.


Veszekedésnél törnek a tányérok és szakításig fajul, vita csak egyet nem értés valamiben, hang felemelése és sértődés nélkül.


Nem mindegy.


Vita jöhet, veszekedésre nem pazarlok időt és energiát az életemből.

2016. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem elengedhetetlen része. Nyilván, ha van 1-2 kisebb, az normális, de egy idő után el kell gondolkozni, hogy normális-e a folytonos vita, főleg, ha semmi értelme nincs.
2016. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!