Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 27 évesen ciki, ha még egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen ciki, ha még egyedülálló vagyok? L

Figyelt kérdés
Szeretnék családot, férjet, gyerekeket, de félek, túl későn lenne ez az életemben, túl idős lennék, ahogy felnő a gyerekem. Sokszor megijedek ettől, de nem akarok görcsösen partnert keresni, sokkal fontosabb, hogy megfelelő társat találjak. Viszont egy kicsit kezdem úgy érezni, hogy kifutok az időből. Mit gondoltok?
2016. jan. 7. 00:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Valóban időleges lenne párt találnod mert azért az sok idő míg alkalmasak lesztek a gyerekre. Számoljunk 5 évvel és azzal hogy holnap belebotlasz akkor is még 9 hónap amíg abból gyerek lesz de szerintem számolhatunk még +1 évvel. Így 6 évnél járunk és már 33 éves vagy. Na nem vagy még így se vénlány de ez egy nagyon tökéletes világban játszódó forgatókönyv.

Emellett azonban úgy gondolom hogy a megfelelő pár megtalálása nagyon nagyon fontos és azt nem lehet kapkodva. Szóval járj nagyon nyitott szemmel de ne siess el semmit :)

2016. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem menő.
2016. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 harkow válasza:
en 36/f es en is igy vagyok. :(
2016. jan. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Ilyesmin gondolkodtam én is egyik nap. Pár hét és 30 leszek, és jelenleg nincs párom. Ahhoz, hogy gyerek szülessen, nem árt, ha eltelik 3-4 év egy kapcsolatban, akkor már stabilnak mondható.

Az ismerősi körömben sok olyan nő van, akik nemrég szültek, és mindegyik 32-33 éves. Egyik sem bánta meg, hogy nem korábban vállaltak gyereket. Szóval egyáltalán nem vagy elkésve semmivel, sőt a mai pénzéhes és karrierista világban már inkább kezd általánossá válni.

De ha szeretnél férjet, gyereket, akkor eddig miért nem kerestél egy megfelelő párt hozzá?


29F

2016. jan. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Régóta szinte csak a munkámnak élek. Szeretnék családot, de nehéz párkeresésre időt szakítani. 31/F
2016. jan. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
5-el egyetértek, kivéve a kérdéssel. Mintha nem tudnád, hogy mennyi surmóba és férfiatlanba botlik az ember lánya mindenhol, legyen az beképzelt, bunkó, de még a jófiúk között is rengeteg az ilyen.
2016. jan. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelő társ megtalálása fontosabb, mint az, hogy "kifutsz az időből". Mert mondjuk teszem azt, jobban félsz, hogy kifutsz az időből, nem figyelsz oda eléggé, összejössz valakivel, aki "megközelíti" valamennyire a szempontjaidat, érzed, hogy nem igazán, de eltompítod magadban, mert majd csak jól alakul, aztán összejön a gyerek, és pár éven belül kiderül, hogy jók voltak azok a megérzések, és elváltok, vagy benne ragadsz a gyerek miatt egy boldogtalan házasságban... Megérné?

31 éves nő vagyok, én nem alkuszom meg, pocsék dolgokat éltem át gyerekként, nem viszem tovább.

2016. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de tényleg ne akard görcsösen. 26 évesen hasonló gondolataim voltak, aztán próba-szerencse alapon regisztráltam egy társkeresőre. Több száz levelet kaptam és küldtem el, de csak egy emberrel randiztam onnan. Végül, amikor már kezdtem feladni a dolgot, akkor ismertem meg ott egy nálam 4 évvel idősebb férfit, aki azonnal megfogott 1-2 levélváltás után és másnap találkoztunk is. Az első héten minden egyes délutánunkat együtt töltöttük, valamilyen közös programmal és már az első napokban is feltűnt, hogy képesek vagyunk befejezni a másik mondatát. Hasonlóak a vágyaink, ugyanaz a jövőképünk és ugyanazzal szeretjük tölteni a szabadidőnket is. A mai napig nehéz elhinni, hogy egy internetes felületen ismertem meg azt az embert, aki remélhetőleg életem párja lett. Két éve éldegélünk boldogan egy párként és ősszel készülünk az esküvőnkre a harmadik évfordulónk környékén. Voltak hosszabb kapcsolataim előtte, de egyik sem volt ennyire harmonikus, úgyhogy azt gondolom én révbe értem a régi hülye gondolatok ellenére. :)


Ne akard görcsösen, de nyiss a másik nem felé. Semmiképpen ne érezd cikinek, hogy egyedülálló vagy, inkább próbáld kiélvezni, ez fel fog tűnni másoknak is! Nem mindegy, hogy egy görcsösen párt kereső valakit látnak benned, vagy egy laza, életet élvezni tudó, vidám nőt!

2016. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy túlkoros.Engem anyám 31 évesen szűlt meg és nagyon szeret, nem utalt sosem rá hogy el lettem volna sietve vagy későinek érezte volna.A dolgok a maguk ütemében haladnak, nem kell siettetni sem pánikba esni, más világot élünk mint a szüleink, nagyszüleink.Élj és érezd jól magad, gyereket pedig csak szerelemben szűlj!Fura hogy Te túlkorosnak hiszed magad pedig nagyon fiatal vagy. :)
2016. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Ne hagyd, hogy ez problémát jelentsen, nincs ezzel semmi gond. Egy gyerekvállalás akkor ideális, ha már meg van az anyagi háttér is. Persze, nincs barátod, se férjed, az egy dolog, de először az a fontos, hogy Te magad legyél rendben. Csináld meg, amit szeretnél, járj el utazni, magad tedd boldoggá, mert erre később nem lesz esélyed és lehetőséged, illetve csak akkor, ha nagyon jól keres mindkét fél.


Ott a másik oldal, a 20-21 évesek. Szerinted az normális, ha valaki még egyetemi évei korai szakaszán lebabázik, aztán segélyből él, esetleg rásózza ideje felében a gyereket a szüleire, hogy ő tanulhasson és bulizhasson, rosszabb esetben pedig egyedül maradjon vele otthon, és ő legyen "az a lány", akinek nincs társasága, mert minden idejét elveszi a gyereke?


Szerintem sem. 27 évesen már valószínűleg van egy jó munkahelyed, legalábbis lassan elégedett leszel magaddal, azzal, amit elértél. 35-40 éves kor felett van az, mikor már megnő a veszélye annak, hogy problémás lesz a szülés, de ez nem jelenti azt, hogy mindenképpen valami torz jelenséget fogsz a világra hozni. Ne félj, ismerkedj bátran, gyerekvállalás ide-oda, ne stresszelj rá, hogy most mindenképpen már azt kell megtalálnod, akivel leélheted az életedet. Elsősorban legyél csak boldog valakivel.

2016. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!