Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan és meddig lehet együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és meddig lehet együtt élni egy ilyen férvival?

Figyelt kérdés
Együtt èlünk egy jò ideje. De eddig kevès pozitìv dolgot tapasztaltam. Nemsokara jarok egy tanfolyamra ès elfelejtette mikor lesz pedig koràbban mondtam neki. Bàr alapbòl mindent elfelejt amit èn mondok neki. Folyton magyaràzkodik, okoskodik. Mèg azt is megcàfolja amit egy könyvben olvastam. Az èn nèzőpontom nem normàlis ès tèves. Kèpes felzabàlni mindent ès meginni, nem èrdekli hogy èn vagyok. Ha szòlok vmièrt nem vàltoztat. Nem eszik tànyèrbòl ne kelljen mosogatni. Elmegy mellettem mintha nem lèteznèk. Nincs kommunikàciò. Nem szeret beszèlni mindent ùgy kell kihùzni belőle. Mostanàban elfelejt engem is. Pl. Minden dèlben ìrtunk egymàsnak egy hete elfelejti kèsőn vàlaszol. Hàzimunkàbòl nem nagyon veszi ki a rèszèt. Kijavìt mindig oktató jelleggel. Ja ès azt mondja nagyon szeret... mùltkor mondtam neki, jò lenne kikapcsolòdni elmenni pl. Ètterembre. Ő ezt vàlaszolta: adj rà pènzt ès elviszlek...
2016. jan. 7. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát nem sokáig, belefásulhatott a dolgokba picit.

Talán jót tenne egy kis kikapcsolódás, elmenne egyedül vagy haverokkal egy bulizós hétvégére.

2016. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért élsz vele együtt? Én igazából erre lennék kíváncsi....

37F

2016. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Az egész azt mutatja, hogy a srác inkább szétszórt. Rendbe kell tegyétek a kommunikációt a figyelmét veled szemben, Neked is kell jusson a jóból. Mindezek ingyenesek és nagyon fontosak egy kapcsolatban. Párkapcsolatjavító módszerek, feljegyzések, közös beszélgetések nagyon jót tennének. Ha komolyan gondolod vele, akkor próbálj felkeresni egyelőre egyedül egy párkapcsolati szaktanácsadót, nem ártana, talán ő szakmailag jobban tud segíteni.

"Nem szeret beszèlni mindent ùgy kell kihùzni belőle."-ilyen pasim nekem is volt és rendkívül veszélyes tud lenni egy kapcsolatban, mert ezzel tart téged sakkban igazán érzelmileg és nem erről kellene szólnia, hanem éppen odaadásról.

Hamarosan ülj le vele beszélni és mondd el, hogy javítani kellene a kommunikáción, de nagyon, mert ez így számodra nagyon nehéz.

2016. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Semeddig! 90%-ban ilyen az exem. Menj, mert bele fogsz őrülni....
2016. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy parazita.

Lelépnék vagy elküldeném, attól függ, kié az ingatlan.

2016. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te tudod, mennyire zavarnak ezek a dolgok és mennyire tudsz együtt élni vele. Érdekes, hogy egy pozitívumot sem soroltál fel vele kapcsolatban, ez elég sokat elmond.


Én személy szerint nem lennék olyan férfival, aki fikarcnyit sem tisztel, de embere válogatja.

2016. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki egy életen keresztül képes lenne egy ilyen férfival élni, van, aki semeddig. (Én az utóbbi kategória vagyok.) A feledékenység, szétszórtság hátterében állhat esetleg valami egészségügyi probléma, amiről nem tehet, a többi dolog viszont mind jellem és személyiség kérdése.
2016. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:
100%

"Ja ès azt mondja nagyon szeret..." - megható.


Mifelénk úgy tartják, hogy a szeretet az nem duma, hanem cselekvés.... de pont nem olyan, mint amik őt jellemzik.


Nagyon régen volt, de nekem a friss feleségem azt mondta, hogy szeretne eljutni egyszer Párizsba, de rendesen megnézni.

Épp az egyetem után voltunk, de én addig kubikoltam, hordtam újságot, meg mit tudom még mit, hogy végül összejött. Nagyon boldog voltam.

2016. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!