Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek jo ötlet ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jo ötlet ez az eljegyzés igy ahogy én szeretném?

Figyelt kérdés

Nem rég szakitottunk az én hibámbol nem figyeltem rá eléggé!

1 honappal a szakitás után elszeretném vinni egy hotelbe+vagyora+1 éj ott alvásra mert nagyon szeretem és azt szeretném hogy megbocsásson!Vagyoránál szeretném eljegyezni mert ugy gondolom nagyot lenditene az uj kapcsolatunkon ha elkezdödne!Szerintetek jo ötlet? Valamint nem lenne gond ,hogy csak kb 2-3 év után házasodnánk össze ha megbocsátana?

segitsetek


2012. okt. 18. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyaltalan nem jo otlet.
2012. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
AZ eljegyzés nem megoldás a párkapcsolati problémákra, hanem egy érett, komoly kapcsolat boldog velejárója. Nem fog megoldani semmit. Max. visszakapod a gyűrűt, ha elfogadja egyáltalán.Én nemet mondanék a helyében. Ha annyira nem tudod kiegyensúlyozni a kapcsolaott, hogy együtt legyetek, akkor miből gondolod, hogy ez megoldás bármire? Új kapcsolat? Szerintem te nem fogtad fel, hogy elveszítetted. Ez pedig egy elkeseredett és bukásra ítélt lépés.
2012. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy kérdés, hogy megromlott párkapcsolatra jó lesz-e az eljegyzés. Ne bocsánatkérésből jegyezd el, ez olyan szánalmas. Normális nő elküldene a büdös fenébe.
2012. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmegy veled, megbocsájtott, legyen ennyi elég most.

Ne élezd, mert valóban a fejedre húzza az ötletedet...

2012. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. A problémákat megoldani kell, nem megvesztegetni a hölgyet egy gyűrűvel. Szerinted együtt lennétek ezek után még 2-3 évig, plusz házasság? Nagyon naiv vagy.
2012. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Eljegyezni semmi értelme, ha csak évek múlva akarod feleségül venni.

Az eljegyzést bármikor könnyen fel lehet bontani. A karikagyűrűk csak formaság, a köves gyűrű még az sem. Az csupán egy ajándék.

2012. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Első körben talán vedd észre, hogy nem hamis ígérgetéssel(gyűrűvel) kell rendbetenni azt, amit elcs.sztél. Ebből látszik, hogy marhára nem értél még meg a jegyességre se. Először inkább azon legyél, hogy ne rontsd el azt a kapcsolatot...

Eljegyzéssel nem dobálózunk, ezt jegyezd meg!

2012. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt nem részletezted, hogy miért zsakítottatok?? ez is lényeges ám, lehet hogy soha az életben nem akar már veled szóbaállni.

Ez egy baromság, mait leírtál, jó eséllyel növelnétek a válási statisztikát. Ami sz.r volt köztettek egy gyűrűtől nem lesz jó, nem ettől fog működni a kapcsolat! Mnit ahogy egy gyerek sem a kapcsolat megmentésére való! Felejtsd el! Ha megbántad, kérj tőle bocsánatot, de a többit bízd rá! Ne erőltesd ezt a gyűrűtémát!

2012. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondanék igen igy hogy csak most békültetek ki. Na meg teljesen felesleges ez a hosszú jegyesség. Nem ettől fogja érezni hogy szereted, hanem a tetteidből és hidd le ha megkérdeznéd ő is ezt mondaná hogy inkább bizonyitsd be a mindennapokban. Félő hogy most egy éjszaka erejéig nagyon oda tudsz rá figyelni de utána megint jönnek a szürke hétköznapok, na ott kell bizonyitani.
2012. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pub ***** válasza:
en nemet mondanek a csaj helyeben. nem igy megy az eljegyzes. azt varni kell vkivel akit szeretsz es egy jo ideje egyutt vagytok, nem szakitas utan bekuleskent.
2012. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!