Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez hogyan született meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogyan született meg bennetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mennyi idő után döntöttétek el, hogy össze költöztök a párotokkal? Melyikőtök hozta fel a témát, és gáz ha a nő kérdezz rá a párjától?

2016. jan. 12. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi nyáron leszünk 6 évesek. Anno úgy volt, hogy randizgattunk 2 hétig, majd utána már többet voltunk együtt mint külön. Mikor alig egy hónaposak voltunk, megkérte a kezemet. Utána kérdezte hogy legyen az összeköltözés, és megbeszéltük, hogy befejezzük a sulit (mindkettőnknek az utolsó éve volt még hátra), munkát keresünk, és utána összeköltözünk. Ez így meg is történt, az évfordulónkon már együtt éltünk, és fél év együtt élés után összeházasodtunk, picit több mint 4 éve.:) Én lassan 30 éves leszek, a férjem 27-et fogja tölteni idén.


A lánykérés és az összeköltözés előtti együtt töltött egy évben pedig rengeteget voltunk együtt, tervezgettünk, megbeszéltük hogy legyen majd az esküvő meg ilyesmi.


Nem gáz ha a nő kérdez rá. Az a gáz, ha csak pocsékoljátok egymás idejét, mert az egyik nem veszi annyira komolyan a kapcsolatot, és évekig vár (utóbb kiderül) a semmire. Vagy ha 2 felnőtt ember nem tud ilyen fontos dolgot normálisan megbeszélni. Na az gáz:)

2016. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló esete nagyon hasonlít az enyémre :)


Én minden kapcsolatomba úgy mentem csak bele, hogy már az elején tisztáztuk, mit akarunk egymástól, hova tart a dolog (hozzáteszem, épp emiatt a komolyság miatt nem is volt, csak 2 kapcsolatom), mert különben nem éri meg elvenni egymás idejét, rövid az élet ahhoz.

A férjemmel 2 hét sűrű levelezés után randiztunk, elsőre megvolt az összhang, és már a levelezés során megbeszéltük, ki mit akar a kapcsolattól. Lehet, nem tűnik romantikusnak, de mi nem szeretjük az értelmetlen játszmázást meg a gondolatolvasást.

Mivel külön városban laktunk, hamar belefáradtunk az ingázásba, távkapcsolatba, 2 hónap után hozzáköltöztem.


Még az elején megbeszéltük, hogy igen, akarunk házasságot, amire én kérdeztem rá (ezért nem volt romantikus lánykérés se, de engem ez sosem érdekelt, jobban szeretem a tiszta helyzeteket)

Lefektettük az "előfeltételeit", mikor szeretnénk összeházasodni, mikortól érezzük magunkat igazán felnőttnek (fix munka mindkettőnknek, saját lakás, szóval stabil háttér), ami azóta összejött, és most már házasok vagyunk.

Lehet, sokaknak ez nem jönne be, de nekünk tökre működött. 6 és fél éve vagyunk együtt. 32/N

2016. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi valamikor egy szép júniusi napon kezdtünk el randizgatni. Netes ismeretség volt. Még abban az évben, szeptember végén, október elején (nem emlékszem pontosan) kaptam töle egy lakáskulcsot, hogy költözzek hozzá. 3 és fél év együttlét/együttlakás után kérte meg a kezemet😊Most készülünk az esküvőnkre....
2016. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Ez mind szép és jó, de mi a helyzet olyankor amikor még mind ketten a szüleink házában élünk, és ő ide költözne de a munkája nem igazán engedi 30 km-re lakik tőlem, én oda költözhetnék, de nincs jóba az egyik szülőjével... Mondjátok azt légyszi, hogy majd kiforrja jó irányba magát és ez is elfog jönni, hogy lesz lehetőségünk össze költözni.
2016. jan. 23. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Kényszerített! F/60
2016. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!