Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltak! Más volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak! Más volt az első házasság, első gyerek születése, mint az uj kapcsolatotokban született gyereknél?

Figyelt kérdés
Ugyanaz az érzés vagy igaz az, hogy mindenből az első a meghatározo ?
2016. jan. 9. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármiről van szó, az ember csak az elsőnél "csodálkozik először".

Ami nem jelenti azt, hogy a másodikat nem várja boldogan és szeretettel!

2016. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is félek ettől, az elvált páromnak van egy gyereke, és elegem van az egészből.

3 éve vagyunk együtt, házasodni is később akar, gyereket meg 5 év múlva, merthogy neki mér van....

De mi az hogy ha engem szeret tőlem meg nem akar?

2016. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó az a baj, hogy neked ezzel a biológiai órádat pazarolja :(
2016. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is tudom. Most még 1 évet mondta hogy várjunk, mert lehet jövőre ki akar menni kis pénzt összeszedni. Azt mondja ha összejön utána minden jöhet.

De mi van ha mégse? + 1 évet még várjak jövőre összejünnek a tervei - ok. + 1 év, ha összejön a terv- ok. + ha hazatér és még nem utáljuk egymést, akkor + 1 év mire megrendezed az esküvőd.

Könyörgöm, már 3 éve várok. Még 3-at akar?

Nem beszélve arról az eshetőségről. ha nem jönnek össze a dolgai. Na akkor mi lesz?

2016. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hany eves vagy de szerintem en a helyedben nem varnek kedves utolso Kapjon eszhez a parod Vagy karrier vagy csalad A 2 nem megy legtöbbszőr. Tul sokat var toled.
2016. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!