Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A hagyjál békén megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hagyjál békén megfelelő válasz arra hogy törődést kérek?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk párommal nemrégen, függővé tett magától, mert nem enged dolgozni, így nincs pénzem. Egy olyan helyen lakunk ahol nincsenek ismerőseim, barátaim. Nem tudok beszélgetni sem. Max ha lemegyek az utcára és megkérdezem valakitől h mennyi az idő. Elszigetelve élem napjaim, és ezt ő nem látja át. Kötetlen a munkaideje, így nem kell korán kelni, hogy reggel eltűnjön. Mégis az első,az hogy felkel, kimászik az ágyból facézni, egy órát ott ül. majd hirtelen eszébe jut az, hogy akkor elindul dolgozni. van hogy csak 8 óra, van hogy 10. Egyáltalán nem megterhelő munkát végez, mégis úgy jön haza hogy meg akar nézni egy filmet. Én megcsinálom neki a kaját, megeszi közben csak a film van. aztán még egy film és alvás. A szex az ami kimozdítja onnan. De az, hogy milyen napom volt azt nem kérdezi meg. Borzasztóan érzem magam amiatt, hogyha azt kérem, hogy simagosson vagy fogja meg a kezem, akkor ő inkább összeveszik velem, és a vége az hogy hagyjam már filmet nézni. Nem egyszer kétszer hanem minden nap erről szól!


Állítólag szeret, de akkor miért bántás az ha azt kérem, hogy törődjön velem? Minden nap ez van! Nem úgy működik egy normális kapcsolatban, hogy vágyunk a másikra?


Nemcsak felmosórongynak használjuk? ÉS szerinte ez az együttélés, nem az egymás mellett élés! ÉS nem női hiszti, valóban ő jogosnak tartja azt hogy neki jár a film, meg a kaja, meg a szex, nekem meg semmi azon kívül.



2016. jan. 14. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem baratno kell hanem cseled es prosti. Ha te masra vagysz mast kell keresned.
2016. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked nincs párod, neked GAZDÁD van.


Látod, kisszívem, ezért nem enged dolgozni: addig kuss van, az lesz, amit ő mond, ha neked meg nem tetszik, akkor vagy nyelsz kettőt, vagy pakolhatsz.


Mi tart vissza, hogy unalmas, eseménytelen napjaid feldobd egy kis álláskereséssel?

Aztán ha megvan a szerződés, és aláírtad, a kutyát nem érdekli, hogy "enged" dolgozni, vagy sem.

Eszembe nem jutna engedélyt kérni a páromtól, hogy dolgozzak, vagy hagyni, hogy bármit megtiltson.


NEM vagyunk alá-fölé rendelt viszonyban, egyenrangúak vagyunk.

Lehet véleménye a munkahelyemről, megbeszélem vele, ha új állást keresek, természetesen jól esik, ha ő is támogatja hogy elfogadjam az új állást. De ennyi!! Dönteni én fogok.


Ugyanis nekem párom van, és nem vagyok senki tulajdona, hogy rendelkezzen velem!

2016. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi eszed van, hogy egy ilyen emberrel együtt maradj, akkor meg is érdemled.
2016. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem szeret téged, ő azt szereti, hogy kiszolgálod és mindig a rendelkezésére állsz. Kell ez neked?
2016. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"függővé tett magától, mert nem enged dolgozni, így nincs pénzem"-ezt végre egy nő ki meri így mondani, végre.

Látszik az, hogy csak a szolgája vagy.

Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, de át kellene gondold azt, hogy miért jó, ha egy nő dolgozik + a neve ott szerepel az ingatlan aktáiban, min. 50%-ban. Mindaddig semmi jogod abban a lakásban, ameddig nem szerepel ott a neved.

Szerintem egyelőre ne siesd el, se a házasságot, sem bármi mást.

1. lépés: munkát kell keress valahol a városban, egyelőre akármilyen fizetésért (legyen is megtakarításod), - ilyenkor tudsz spórolni kis pénzt, amikor elvileg ő fizeti a fenntartási költségeket is,

2. lépés: 1-2 éven belül kellene venned egy kisebb autót, amivel tudsz közlekedni saját ügyeidben, legyen az munka vagy barátok miatt - ez akkor előnyös, ha a környék ahol vagytok, pl. egy lakópark, amely kinn van valahol a mező közepén,

3. lépés: ha megkéri a kezedet (persze az első 2 lépés után), előtte mindenképpen menjetek el közjegyzőhöz azért, hogy a Te neveden is rajta legyen a lakás, s csakis ilyen körülmények között jöhet majd gyerek.

Indok: bármilyen kisebb-nagyobb vita után hozhat a helyedre egy másik nőt, büntetlenül azért, mert a saját nevén van a lakás (max. a rokonai nevén).A 3. lépés előtt semmiképpen se adj bele pénzt esetleges felújításokba, illetve a fentartási költségek fizetését (víz, villany, stb.) is beszéljétek meg, a 3. lépés előtt mindenképpen csak úgy, hogy te nagyon max. 50%-át fizeted, többet nem.

2016. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ez a baj az egésszel, hogy önállónak érzem magam,nem is kérek engedélyt! Viszont szükségem van egy kis lelki bíztatásra, hogy jól csinálok dolgokat! Neki ezzel szemben felsőbbrendűségi komplexusa van, és semmi nem jó neki! nem engedélyt kérek a munkára, csak kikérem a véleményét! És amit el tudnék végezni az vagy nem fizet( és akkor nincs pénzem albérletre) vagy az aljamunka szerinte.Eddig elhittem neki de kezdem belátni, hogy más céljai vannak mint egy egészséges emberi kapcsolat! Olyan munkára vágyom amitől független lehetek, de amiket eddig találtam az olyan 70ezer ft átlagban!

és ez is ront a kedvemen és az önértékelésemen, hogy nincs munkám, nem vagyok jó semelyik munkára, nem vágyik rám a párom ( nem büszkeség, inkább a hátrányait élem meg, de nem vagyok ronda és igénytelen nő, szal ez is kizárva)

de akkor nem hülyültem meg ahogy ő állítja! Nem ez az együttélés alapszabálya, hogy nem foglalkozunk a másikkal...mert ő erre is büszke hogy ő már volt élettársi kapcsolatban ő tudja, hogy működik én még az se.

2016. jan. 14. 12:51
 7/18 A kérdező kommentje:

Leget, hogy meg is érdemlem, de ha ugy döntök, hogy önálló leszek akkor az aluljáróba mehetek, köszönöm! ezt is fontolgatom! csak még hideg van hozzá!

A házasság, lakás stb kérdések azok azthiszem nem aktuálisak, ugy érzem, hogy ki akar dobni a lakásból, de hogy tiszta legyen a lelkiismerete úgy csinálja, hogy én akarjam otthagyni! Még ha az utcát is választom miatta.

Nem erőszakkal tart vissza a munkától hanem a legundorítóbb lelki ráhatásokkal és lealázással, amire csak akkor jövök rá amikor már késő! Hogy én mindig a legrosszabb munkákat találom magamnak, mert igenis keresgélek, hogy ilyet nem lehet dolgozni mi lesz belőlem ha ott fogok dolgozni stb...

és ezek a leggyengébb mondatai.

Lakása nincs, de ha lenne, akkor sem jutna eszembe az hogy rámirassa. Nem az élősködő fajta vagyok hanem az élő! Amugy nem tart el, mert az előző munkahelyemről még kaptam fizetést, és még kapok majd álláskeresésit! Szóval ezt a méltóságot ami már elég kevés de megőriztem.

szóval mindent összevetve akkor sem normális az ha az élettársat mellőzzük minden miatt. Mi oka lehet rá?

2016. jan. 14. 13:07
 8/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: érthető, hoyg érzelmileg közelíted meg a dolgod, teljesen normális.

De: objektív szempontok pl. munkakeresésben: jó diplomád, szakmai tapasztalak - ezek már sokat segítenek egy közepesen normális munka megkapásában + nagyon fontos, hogy sok helyen fontos a ranglétra: tehát először az alja munkába tesznek be mindenkit, eléggé sokáig, akkor is ha Management vagy Nemzetközi Kapcsolatok diplomája van valakinek. Csak az alja munkákat megoldó embereknől lesznek a hatékony és Gyakorlatias, megoldóképes vezetők - ezt sok-sok cégnél így gondolják. Ok, nem ez a téma, csak tettem egy megjegyzést. Az is lehet, nem vonatkozik rád, amiket írtam, csak említést kell tenni erről.

Ha albérletben laktok, akkor bízom benne, hogy fele-fele arányban fizettek szinte mindent: albérletet, vizet-villanyt, stb.

Ugyanakkor: "simagosson vagy fogja meg a kezem, akkor ő inkább összeveszik velem"-erre rá kell kérdezz többször nyugodtan, kedvesen, hogy mi az oka + kérd meg, hogy legyen egy kicsit kedvesebb veled. Akár kérdezd meg, hogy mit csinálj annak érdekében, hogy jobb kedve legyen.

Ha jobb kapcsolatod van az anyjával, megkérdezheted, vagy akár párodtól is, hogy miket szeret enni, mint 10 ételt, s jó lenne, ha már azzal várnád, amikor hazajön a munkából, egy jót kajál, kicsit pihen, s meglágyul :)

Hidd el, ez működik, szüleink is így cselekedtek. Vannak periódusok, amikor rosszabb a hangulatuk egyeseknek, de a finom kaják mindig jót tesznek.

Reggel is jó lenne, ha egy órával korábban kelnél fel és finom meleg, kalóriás reggelit készítenél neki, teával, kávéval, amit szeret, s úgy indulna munkába. Hidd el, fontos ez a pasiknak, meglágyulnak, s ha szólsz neki d.u. vagy este, hogy egy kis gyengédségre, simogatásra van szükséged, kis szexis, új fehérneműkben, titkárnős-aszisztensnős jelmezben várod alkalmanként, akkor ő is meg fogja adni, amire szükséged van.

2016. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jézusom...nem értem az embereket. Kérdező! Leírod, hogy mennyire rossz ez neked, párod nem foglalkozik veled, korlátoz, "börtönöz". Akkor mégis mi a francért vagy vele!?!?

Szállj ki ebből a hígfosból és keress eny olyan férfit, aki megfelelő számodra. Bár úgyis ebben a kapcsolatban maradsz... :D

2016. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Menj el dolgozni, senkitol sem szabad fuggeni!

Nalunk hasonlo a szitu, de kisbabank van, en vele vagyok itthon , gyest nem kapok ( kulfoldon elek es itt csak 6 honap a gyes ) , es a parom minden nap elmondja, hogy o tart el.

Rossz erzes.

Menekulj mig tudsz!

2016. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!