Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ismertek-e még olyan híres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek-e még olyan híres párokat, ahol a nő 5-15 évvel idősebb (és egyikőjüknek sincs korábbról gyermekük)?

Figyelt kérdés

Van egy gyűjteményem olyan párokról, ahol a nő 5-15 évvel idősebb, és egyikőjüknek sincs korábbról gyermekük. Hasonló helyzetben vagyok, ezért kissé hobbimmá vált ilyen párok keresése, odafigyelni, mi történik velük, hogyan élnek.


Eddig a következőket találtam:


Shakira énekes – Gerard Pique labdarúgó 10 év – 2 fiú;

Elsa Pataky színész – Chris Hemsworth – 7 év – 1 lány, 2 fiú;

Julianne Moore színész – Bart Freubdlich rendező – 9 év – 1 lány, 1 fiú;

Geena Davis színész – Reza Jarrahy orvos – 15 év – 1 lány, 2 fiú;

Julianna Margulies színész – Keith Lieberthal ügyvéd – 6 év – 1 fiú;

Eva Mendes színész – Ryan Gosling színész – 6 és fél év – 1 lány;

Deborrah Lee-Furness színész – Hugh Jackman színész 12 év – 1 lány, 1 fiú;

Lisa Dergan modell – Scott Podsednik baseball-játékos – 5 és fél év – 2 lány;

Deutsch Anita színész – Kinizsi Ottó színész – 8 év – 2 lány;

Keleti Andrea táncművész – Kovács Zoltán táncművész – 10 év – 1 lány, 1 fiú;

Gaál Noémi időjárás-jelentő – Maloveczy Miklós zenész – 10 év - még nincs gyerek;

Botos Kira pedagógus – Lee Henrik zenész, színész (Barátok Közt) – 11 év – még nincs gyerek;

Temesvári Andrea teniszező, edző – Visontai Csongor ügyvéd – 7 és fél év - 1 lány, 2 fiú;


és a régiek közül: Fialka Olga festőművész – Ferenczy Károly festőművész – 14 év - 1 lány, 2 fiú


Ismertek még ilyen párokat? Ha igen, megköszönném, ha megírnátok!



2016. jan. 31. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
James Mcavoy és Anne Marie Duff 9 év 1 fiú
2016. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Picit kiesik a megadott kritériumból, de Előd Álmos és Vadász Bea szinkronszínészek. 4 év Bea javára, 1 lány, 1 fiú.
2016. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vándor Éva színésznő - Harmath Imre színész - 8 év - 1 közös lányukról tudok, nem találok infót arról, van-e még mellette gyerek
2016. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Emma Thompson színésznő - Greg Wise színész - 7 év - 1 lány, egy örökbefogadott fiú

Hugh Jackman színész - Deborra-Lee Furness színésznő - 13 év - egy adoptált fiú és egy adoptált lány

2016. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Már nincsenek együtt, de:


Cameron Diaz és Justin Timberlake :) 8-9 évvel volt idősebb Justinnál, és 3 évig voltak együtt(gyerek nem volt)


Kylie Minogue-Andres Velencoso - 9 év (már nincsenek együtt azt hiszem)



Együtt vannak:

2016. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja, közben felfedeztem, hogy Hugh Jackmanéket már felírtad a listára, bocsi. :)
2016. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Olvas el Mezey Mária színésznő élettörténetét. Őbelé egy kb. 30 éves fiú szeretett bele, amikor 60 éves volt, és ápolta haláláig. De tényleg szerelmes volt a fiú. Mondjuk, Mezey Máriába lehetett is.
2016. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Avril Lavigne-Chad Kroeger tíz évvel idősebb nála.

Jay-Z és Beyoncé között 12 év volt.

2016. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: A kérdező olyan párokat keres, ahol a nő idősebb, nem a férfi. Én is csak második olvasásra eszméltem rá, majdnem írtam olyan párokat, ahol a férfi az idősebb :)
2016. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Jelena Iszinbajeva olimpiai bajnok orosz rúdugró - Nyikita Petinov orosz gerelyhajító - 8 év és egy lányuk van
2016. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!