Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most ebben a kijelentésben mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebben a kijelentésben mi volt olyan durva?

Figyelt kérdés

"Ha én újra annyi idős lehetnék, mint te, biztos minden hétvégén más pasi ágyába feküdnék."


(Egyik újonc dolgozónak mondtam, aki 18 éves, és se buli, se pasik, se semmi)

Úgy néztek rám a kollégáim, mintha embert öltem volna. A párom is hallotta, és megsértődött. és itthon számon is kérte rajtam. De én nem azt mondtam, hogy most, hanem ha pár évvel ezelőtt lennénk, mikor még nem dolgoztam, nem éltünk együtt a párommal, nem volt meg a gyerek, stb. MOST természetesen nem feküdnék le más pasival, nem is kell más. De ő ezt nem érti meg, még most is duzzog.

Most őszintén, ezen ti is megsértődtetek volna?


2016. febr. 2. 20:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Félreérthető sztem. Úgy jön le nekem, hogy szeretnél újra fiatal lenni és minden hvg-n más pasi ágyában hemperegni. Bár nő vagyok, de mondjuk ha a párom mondaná ezt, én se örülnék neki.
2016. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Enyhén ribis gondolkodás :D
2016. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Annyi, hogy totál gáz. Jó, te r!banc voltál vagy akartál lenni fiatalon, de ettől még nem kell mindenkit erre bíztatni. Valószínűleg a párod is amiatt akadt ki, mert nem tudta, hogy egy látens ribi a párja.
2016. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy olyan kijelentés, amit nagy plénum előtt illik megtenni, pláne ha a párunk is velünk dolgozik. A másik dolog pedig, éhes disznó makkal álmodik, lehet nem ártana tudatosítani a vágyaidat. Ez nem azt jelenti, hogy meg is teszed azt, amit mondasz. És még egy dolog, mégis mi közöd van más magánéletéhez, milyen jogon formálsz értékítéletet az ő életéről? Honnan tudod, mi az oka annak, hogy olyan az életet él, amilyet?
2016. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, minek tanácsolsz ilyen magán jellegű dolgokban bármit is egy szinte idegen, új munkatársnak?

Valószínűleg félénk ezért nem jár bulizni, meg pasizni, ráadásul az új munkahelyén (ahová még csak most próbál beilleszkedni)...rögtön kap egy ilyet...és még csak nem is pasitól, hanem egy nőtől...hát szerinted nem gáz ez?


Kellemetlen helyzetbe hoztad szerencsétlen csajt, magadat leégetted, mert aki eddig nem tudta rólad, na most már az is tudja (hiába nem is volt rá kíváncsi), hogy a te felfogásod szerint a pasi csere kb. egyenértékű a bugyi váltással...és akkor ezután jön a párod, aki nyilván ismer téged a jó és a rossz tulajdonságaiddal együtt és fültanúja egy ilyen mondatnak...persze, hogy rosszulesik neki! Oké, hogy ilyen vagy, de ez nem tartozik a munkahelyre, és a kollégákra, akik most a párodon röhögnek, hogy hogy le lett degradálva...


Jogos a felháborodás! Viselkedj már normálisan a munkahelyeden...senkit nem érdekel ki kivel, mikor, hogy kefélt vagy kefélt volna...

2016. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Paraszt voltál, no...

Előttem szólót nem írom máskülönben újra ;)


20/F

2016. febr. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az a sértő,hogy ebből kiderül,hogy te bizony nem feküdtél minden hétvégén más pasival le, és ezt most visszatekintve bánod!!

Két következménye lesz: maradsz a pároddal és mindig buzerálni fog a gondolat,hogy nem élted ki magad vagy két-három gyerek után borítassz mindent "jaj,te még nem is éltél" felkiáltással és lelépsz!

Szerintem a párod ettől tart!

Mondjuk sokkal jobb és elviselhetőbb gyerek és férj nélkül játszani a független,aki mindenkivel kamatyol.

Valahogy a negyvenes nőknél már inkább ilyen fiatalság üldözése vergődésnek tűnik és cseppet sem szexi,hanem szánalmas.

2016. febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

Qvázi azt mondtad,bánod,hogy nem ba,,sztál mindenkivel amíg lehetett.

Most meg már nem "lehet"!

2016. febr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kifejez egyféle hiányérzetet, az biztos, hogy megsértődnék-e, az nem tudom. De jól azért nem esne.
2016. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!